Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Interpol, The Kooks, White Lies a You Me At Six potvrzeni na Coke !

Rádi vám oznamujeme, že 6. ročník Coke Live Music Festivalu se bude konat v Krakově a to 19. a 20. srpna 2011.
Přidat na Facebook
Po setmění, s jejich černé obleky dlouho očekávaný Interpol objeví. Tato kapela NYC má kultovní status v Polsku od vydání debutového alba "Turn On The Jasná světla". S jejich nový materiál, z loňských self-titulované album, a indie-rock-klasiků, jako "PDA" nebo "Slow ruce" Paul Banks a spol uchvátí diváky v 11 hodin.

Dvě hodiny dříve na Main Stage bude The Kooks. V současné době jsou nahrávání následné-až k jejich číslo jedna UK Album - "Konk". The Kooks, s jejich pop-folk-indie kostelní písně, bude to, co koksu Live hudební festival fanoušci čekali.

Další skupina v line-up je White Lies. Jejich nové album "Ritual" potvrzuje, že Londýn-založil trio nebyl jeden-kořenit hvězda. Tam je také žádný jiný anglický tým, který během tří let dobyl polský trh takovým způsobem úspěšný. White Lies se představí v devatenáct hodin.

You Me At Six hrající na hlavní stage začne hrát půl hodiny dříve, než skupina je název napovídá. Vydali dva dobré-přijal alba a nyní pracuje na třetím místě. Skupina přijede do Polska vůbec poprvé a jejich vystoupení na Live Koks hudebního festivalu bude perfektní příležitost poslechnout nové písně.

Vstupenky na kolu Live hudební festival 2011 se začnou prodávat v pondělí 11 duben.
V průběhu loňského roku vydání více než 40 tisíc fanoušků koksu Live hudebního festivalu pro mnoho hodin těšil nejlepší hudbu a interprety. Tam bylo hodně emocí, inspirujících momentů a mnoho příležitostí pro fanoušky, aby přišli na pódium. Se ve třech fázích: Main Stage, koks etapa a Burn Stage, kempu a "kola klinika", kde si můžete odpočinout a dostat masáž, účastníky dva dny a noci festivalu budou spokojeni s hudbou a relaxační zkušenosti.
• umělců světové třídy a top polských umělců
• 3 podiích: Main Stage, koks a etapa Třetí etapa
• kempu
• šílené rekreace stan - Koks Clinic, kde si můžete dopřát odpočinek a masáže, aromaterapie
• merchandising oblasti

winslayer
(Lukáš Plaček)
sobota 23. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Interpol, The Kooks, White Lies a You Me At Six potvrzeni na Coke !. Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4468. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Interpol,-The-Kooks,-White-Lies-a-You-Me-At-Six-potvrzeni-na-Coke-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 14:57