Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PŘEDSTAVUJEME POROTU BATTLE OF THE YEAR CZ+SK 2011

Zřejmě jste již zaznamenali, že 7. května 2011 proběhne v pražském klubu Roxy zřejmě nejvýznamnější b-boyingová akce tohoto roku. České a slovenské b-boy crew zde totiž budou bojovat o postup do východoevropského kola nejprestižnější b-boyingové akce s více než dvacetiletou historií Battle Of The Year.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BATTLE OF THE YEAR CZ+SK 2011
sobota 7. května 2011 13:00
(konec +- sobota 7. května 2011 20:00)
Roxy
Praha (CZ)
Dnes si představíme ty, kteří české a slovenské tanečníky ohodnotí a rozhodnou o tom, které tři crew postoupí na BOTY South East Europe. Ano, je tu přehled porotců a zároveň hlavních hostů akce.

INTACT (RUFFNECK ATTACK)
Prvním porotcem, který zasedne v sobotu 7. května 2011 v pražském klubu Roxy do porotcovského křesla letošního ročníku BATTLE OF THE YEAR CZ+SK, je oblíbený b-boy Intact.

Intact je členem jedné z nejstarších ukrajinských crew Ruffneck Attack z Kyjeva. Ruffneck Attack jsou zároveň první ukrajinskou crew, které se podařilo probojovat mezi evropskou špičku. Dalšími členy jsou Pluto, Sley, Sneaky Crab, Mighty Mike, Well, Slef, Vanilla a Voe One.

Intact se b-boyingu se začal věnovat v roce 2000, momentálně trénuje 6x týdně, což se mu vyplatilo např. na prestižním battlu Outbreak Europe 2010, kde zvítězil. Znát jej ale můžete např. i ze Street Dance Kempu …

ALKOLIL (PREDATORZ CLAN)
Druhý zahraniční b-boy, který první květnový víkend dorazí do Prahy, aby rozsoudil nejlepší české a slovenské b-boy crew na druhém ročníku BATTLE OF THE YEAR CZ+SK, je Alkolil z ruské crew Predatorz Clan.

Na kontě má velmi dlouhou řádku vítězství, namátkou jmenujme např. Battle Of The Year Russia, Red Bull B-Club, B-boy Game, Chelles Battle Pro Russia, atd. Rozhodně také nelze opomenout rok 2010, ve kterém si b-boy Alkolil došel pro druhé místo ve výběrovém 1×1 battlu v předvečer finále Battle Of The Year.

SPEEDY (BATTLE SQUAD)
Při představování poroty letošního ročníku BATTLE OF THE YEAR CZ+SK 2011 rozhodně nesmíme opomenout toho nejzkušenějšího, kterým je Speedy z Německa.

Speedy patří mezi nejznámější b-boys v Německu, a to nejen díky svému bratru Stormovi. Na začátku 90. let cestoval po světě jako člen old school crew Fresh Force, později se stal členem slavné Battle Squad. Jeho podpisem v b-boyingovém světě je jeho neuvěřitelný tah elbow-spin. Momentálně vyučuje na workshopech po celém světě, ale věnuje se také svým dalším zálibám – ilustraci, grafickému designu a samozřejmě svým dětem.

V PLÁNU JSOU I WORKSHOPY S POROTOU
V předvečer BATTLE OF THE YEAR CZ+SK 2011, tedy v pátek 6. května 2011 proběhnou workshopy s porotci akce Alkolilem (Predatorz Clan) a Intactem (Ruffneck Attack). Všichni b-boys i b-girls tak mají jedinečnou příležitost naučit se něco nového, ale také třeba zjistit, co tito dva porotci upřednostňují při battlu, atd.

Cena za jeden 90min workshop je 400 CZK (16 €), při objednání obou pak zaplatíte pouhých 650 CZK (26 €). Kompletní informace o workshopech najdete na http://www.boty2011.cz/workshopy/, registrovat se můžete prostřednictvím webového formuláře na http://www.boty2011.cz/registrace/registrace-workshop/

NEZAPOMEŇTE NA WARM-UP ANI NA VČASNÝ NÁKUP VSTUPENEK
Trojici porotců, která 7. května 2011 rozhodne o nejlepší české b-boy crew, známe. Nezapomeňte ale také na to, že už tento víkend 9. dubna 2011 proběhne v bratislavském klubu Loft oficiální warm-up party, na které se bude battlovat v kategoriích b-boys, b-girls, popping & locking (vše 1x1). Na obě akce (tedy do Bratislavy i Prahy) se můžete zaregistrovat prostřednictvím webových stránek http://www.boty2011.cz

Zároveň si nezapomeňte včas zajistit vstupenky na Battle Of The Year CZ+SK 2011 do Prahy. Se slevou je můžete pořídit v síti Ticketstream (http://web.ticketstream.cz/czts/presentation.event.jsp?event=63549) a nově také v kamenném shopu Ikonik Store (http://www.ikonikstore.cz). Právě tam je dokonce můžete získat i zdarma, a to při nákupu nad 2500 CZK. Všechny vstupenky jsou slosovatelné, z pražského klubu Roxy, kde Battle Of The Year proběhne, si můžete odnést poukázky do již zmiňovaného partnerského shopu Ikonik Store.

Zdroj: TZ BOTY 2011

Lakina
(Lada Váňová)
sobota 9. 4. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. PŘEDSTAVUJEME POROTU BATTLE OF THE YEAR CZ+SK 2011. Vychytané.cz. [Online] 9. 4. 2011. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4463. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PŘEDSTAVUJEME-POROTU-BATTLE-OF-THE-YEAR-CZ+SK-2011
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 01:06