Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tanečník roku - drsný souboj talentů ulice z celého světa!

Šestý ročník nejpopulárnější československé taneční soutěže Tanečník roku se uskuteční 8. a 9. dubna v prostoru pražského klubu SaSaZu. Soutěž umožňuje mladým tanečníkům prosadit se na taneční scéně a návštěvníkům nabízí jedinečnou taneční podívanou plnou napětí a vášně. Letos se soutěž otevírá tanečníkům ze všech zemí světa, takže konkurence bude opravdu velká.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Tanečník roku 2011 - finále
sobota 9. dubna 2011 19:00
(konec +- neděle 10. dubna 2011 02:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Diváci se mohou těšit na účastníky z Francie, Brazílie, Chorvatska, Srbska a dalších států, kteří přinesou do soutěže jiný pohled na tanec a zvýší konkurenci. Porota bude již tradičně složena z tanečních osobností z různých částí světa, aby nestranně posoudila, kdo se stane letošní hvězdou tanečního nebe. Do křesla porotce zasedne například známý český tanečník a choreograf Yemi A. D., spoluzakladatel BDS Academy a několikanásobný mistr světa v kategorii Hip Hop - Miro Olšavský, slovenská taneční legenda Laci Strike, či Francouzský tanečník, který je považován za jednoho z nejlepších současných tanečníků světa a spolupracuje s interprety jako třeba Gwen Stefani, Dedson z Wanted crew. Další zahraniční posila poroty je mladičká tanečnice z New Yorku Shernita Anderson, která doprovázela i Kanye Westa. Až z daleké Brazílie do porotcovského křesla zavítá talentovaný tanečník, choreograf a člen Cia Xstyle Dance Company, Filipi Escudine. Žhavou novinkou pro diváky bude představení všech členů poroty v jedné taneční choreografii, kterou už nepřetržitě trénují v tanečním studiu DAP Academy.

Jedinečná show
Každý ročník soutěže přináší divákům skvělou podívanou, která nemá na české scéně obdoby. Mladí talentovaní tanečníci ze sebe v soutěži vydávají vše, a ve svých vystoupeních autenticky ukazují, kam směřuje světová Street dance scéna. Soutěž se uskuteční 8. a 9. dubna v pražském klubu SaSaZu. V pátek 8. 4. proběhne soutěž tanečních skupin ve stylech Disco dance, Hip hop a Street show. V rámci velkolepé show vystoupí skupiny i v počtu 24 tanečníků. Ve stejný den se také uskuteční semifinále hlavní disciplíny soutěže, t.j. battlu 1 vs 1. Finálový večer proběhne v sobotu 9. 4. a nabídne deset nejlepších tanečníků ulice. Zvítězit může ale jen jeden. Ten získá lákavou cenu ve výši 50.000 CZK, sponzoringovou smlouvu se společností Nike, také Redbull na rok zdarma a další ceny.Během večera také vystoupí například Ben Cristovao, či kapela Charlie Straight, která pro streetový event připravila speciální remix svého nového singlu. Strhující taneční výkony a jedinečná vizuální show vás vtáhne do víru událostí a osloví nejen skalní fanoušky taneční scény. Na jedinečnou show lze zakoupit vstupenky v sítích TicketPro a Ticket Stream.

Mezinárodní účast
Letošní ročník Tanečníka roku se bude odehrávat ve znamení otevřených hranic, a nabídne tak divákům napínavější podívanou a soutěžícím rozšířenou konkurenci o zahraniční uchazeče. „Chtěl bych, aby se tato soutěž víc a víc otevírala světu, aby se zvedala úroveň, ale je to i o tom, aby se naši tanečníci srovnávali s celým světem, protože to je ta správná motivace, aby byli lepší a lepší. Battly budou proto o to zajímavější a napínavější – letos je opravdu na co se těšit,“ říká zakladatel soutěže Yemi AD. Tanečníci z nejrůznějších koutů světa předvedou své umění a nápaditý styl.

Soutěž, která je každoročně vyhledávaná nejširším publikem, se tímto zařadila mezi nejprestižnější mezinárodní taneční soutěže. Soutěží Tanečník roku Vás provede moderátorka MTV Czech Hana Zajíčková a moderátor Evropy 2 Marek Grégr. Tanečníci se utkají pod přísným dohledem poroty.

Další informace pro diváky, či registrace pro tanečníky naleznete na oficiálních stránkách www.tanecnikroku.cz

VSTUPENKY v síti TicketPro a Ticket Stream. Ceny vstupenek: semifinále 150 CZK / finále 290 CZK.

PROGRAM TR11:

8. dubna
10:00 Pohárová soutěž skupin
19:00 Semifinále Battle 1 vs. 1
23:00 TR 2011 warm up party
9. dubna
19:00 TV Finále Tanečník roku 2011 - my City my Stage
23:00 oficiální AFTER PÁRTY - DJ NOX, DJ NobodyListen, Selekta Roleta (Mrož2xs)

Zdroj: TZ Blue Gekko

Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 7. 4. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Tanečník roku - drsný souboj talentů ulice z celého světa!. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4461. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tanecnik-roku---drsny-souboj-talentu-ulice-z-celeho-sveta!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 07:12