Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ke zraněné seniorce museli strážníci oknem

V úterý dopoledne se prostřednictvím tísňové linky obrátil na Městskou policii Zlín 33letý muž. Uvedl, že jeho teta upadla ve svém bytě na Jižních Svazích a nemůže vstát. Navíc je nevidomá a náhradní klíče od bytu žádný z příbuzných nemá.
Přidat na Facebook
Na místo byla proto ihned vyslána rychlá operativní jednotka. Této se snažila přes dveře se starou paní komunikovat, ovšem bezvýsledně. Vzhledem k tomu, že hrozilo nebezpečí z ohrožení zdraví či života, vstoupila hlídka do bytu pootevřeným oknem. V bytě pak nalezla ležící 80letou ženu, která si stěžovala na bolest hlavy a dolní končetiny. Proto byla stálou službou MP Zlín na místo přivolána i ZZS ZK, která seniorku převezla do KBN Zlín k dalšímu vyšetření. Její synovec závěrem vyjádřil zakročujícím strážníkům poděkování.

S téměř čtyřmi promilemi skončil na záchytce
V úterý odpoledne přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že si na sedadlech trolejbusu ustlal podnapilý muž, který odmítá prostor vozu opustit. Na místo, konečnou MHD Kocanda, byla vyslána rychlá operativní jednotka MP Zlín. Tato zjistila, že 43letý muž ze Zlína je v očividně silně podnapilém stavu, provedená dechová zkouška prokázala 3,726 promile alkoholu v organizmu. Přivolaný lékař poté konstatoval, že dotyčný je krom prosté opilosti jinak po zdravotní stránce v pořádku. Vzhledem k tomu, že muž nebyl schopen v důsledku své podnapilosti kontrolovat své chování a nebyl schopen samostatného pohybu, byl převezen do PAZS Kroměříž.

Zdroj: Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
středa 30. 3. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Ke zraněné seniorce museli strážníci oknem. Vychytané.cz. [Online] 30. 3. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4460. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ke-zranene-seniorce-museli-straznici-oknem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 07:43