Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ONE NIGHT! w/ Jamie Odell aka Jimpster již tento týden v ROXY!

Roxy promotion ve spolupráci s “dvacetiletým” Radiem 1 uvádí další ze série jedinečných nocí ONE NIGHT!
Přidat na Facebook
Speciálním hostem tentokrát bude vyspělý dj a producent z nekonečných zásob britské taneční scény - Jamie Odell aka Jimpster, spoluzakladatel Freerange recordings.
Nejnovější Jimpsterovy remixy si můžete poslechnout například zde: http://freerangerecords.co.uk/shop/titles/info/221

Jamie Odell aka Jimpster nebo také Audiomontage se věnuje djingu, remixování a produkování vlastních tracků již celých 17 let. Posledních 15 let se rovněž podílí na činnosti labelu Freerenge recordings, který v roce 2007 získal ocenění Best British label. Muzika, kterou skládá je nakloněna posluchači, který se do klubu přišel bavit, tančit a uvolnit se, nepostrádá ale patřičnou hloubku ani originalitu. Ne nadarmo je Anglie mekkou taneční hudby, když plodí jednoho hudebního génia za druhým.

Jimpsterovi pomohlo prorazit na scéně především LP Messages from the Hub (Kudos, 1999) a tanečnější album Snert (Freerange, 2000) vydané pod pseudonymem Audiomontage. Záhy se stal žádaným remixérem a ke dnešnímu dni má na svědomí něco přes 65 oficiálních kousků pro umělce jako například Osunlade, Bob Marley, Joris Voorn, Seal, Mark Knight & Funkagenda, Marc Romboy, Solomun aj. Velký úspěch u kritiků slavil rovněž track Dangly Panther, který vyšel jako samostatný singl a byl nominován časopisem Dj Mag na ocenění Nejlepší taneční singl roku 2008. Jamieho zvuk rovněž skvěle vystihuje kyprý taneční deep-housový hit Sleeper. Z nejnovější Jimpsterovy produkce je třeba vyzdvihnout poslední vydaný singl Alsace & Lorraine, vydaný u Freerange recordings v září loňského roku.

Dangly PantherSleeper (video):Alsace & Lorraine:Téměř před pěti lety vydal Jimpster u Freerange recordings album Amour, které si u kritiků vedlo rovněž velice dobře a objevilo se i v početných “Top dvacítkách” toho roku. Kritiky si zřejmě podmanila citlivá kombinace deephousu, acid jazzu a ambient elektroniky – to vše smícháno spíše v pomalejších rytmech.

In an analog way /Amour:Jeden z posledních singlů Square Up, vydaný u labelu Buzzin' Fly, se stal undergroundovým housovým hitem a v prestižní hitparádě časopisu Dj Mag se udržel v Top5 celé dva měsíce.

Jimpster se nebrání inovacím na poli housové a taneční muziky, nebojí se ale ani zabrousit k jejím samým okrajům a přesáhnout dál. Experimentování s melodickou linkou ale moc nepřehání a spíše si zachovává přístup “staré dobré djské školy”. I díky tomuto jistému přístupu již měl tu čest zahrát si v těch nejlepších klubech jako je Cocon ve Frankfurtu, Fabric v Londýně, Panarama v Berlíně, Yellow v Tokiu nebo Back to basics v Leedsu. V sobotu svým setem rozehřeje po vleklé zimě i pražskou Roxy!

Vystoupení Jamieho podpoří warm-up sety nestárnoucích djs Radia 1 a residentů nocí ONE NIGHT! - Josefa Sedloně a Dan Cooleyho, jejichž vkus jistě znáte z vysílání Radia1.

Více info na:
www.roxy.cz
www.radio1.cz
http://www.myspace.com/jimpster

http://www.facebook.com/jimpster.freerange
http://www.radio1.cz/danwalterstein
http://www.radio1.cz/josefsedlon


Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 8. 4. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. ONE NIGHT! w/ Jamie Odell aka Jimpster již tento týden v ROXY!. Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4457. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-ONE-NIGHT!-w/-Jamie-Odell-aka-Jimpster-jiz-tento-tyden-v-ROXY!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 07:59