Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Good Charlotte vydali nový klip k singlu “Last Night”

Hvězdy amerického neopunku Good Charlotte vypouští do světa nový videoklip k aktuální skladbě “Last Night” z alba Cardiology.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Kapelu její fanoušci uvidí v nezvyklých rolích - od dlouhovlasé blondýny, přes intelektuálního šplhouna až po dvojku pirátů. Parodie na TV show vrací diváky do 90. let, ačkoliv poslední deska Good Charlotte rozhodně není žádným ohlížením do minulosti. Prestižní americký People Magazine ji zhodnotil frází “from boys to men”, čímž naznačil, že Good Charlotte vyrostli stejně jako jejich hudba.

Deska pod taktovkou producenta Linkin Park a Avril Lavigne
“Vlastně jsem si uvědomil, že převážnou část svého života jsem prožil jako člen kapely Good Charlotte,” rekapituluje kytarista Benji Madden. Od “punkovější éry” se Good Charlotte přesunuli k vyzrálejšímu stylu. Kapela se v deskce Cardiology prezentuje vyzrálejší hudbou, čemuž notně pomohl také producent posledního alba Don Gilmore. Ten je podepsaný mimo jiné pod nahrávkami Linkin Park, Avril Lavigne a mnoha dalších. “Už první den, když jsme s Donem vlezli do studia, věděli jsme, že tohle je prostě ono,” vzpomíná Benji. Hitovky jako Silver Screen Romance nebo Like It’s Her Birthday vznikly vlastně až při nahrávání s Donem Gilmorem. “Bylo tak vzrušující sledovat, jak naše skladby konečně nabírají na obrysech, že jsme najednou nemohli přestat tvořit,” popisuje náboj ve studiu Benji.

Řada skladeb z aktuálního alba pramení ze životních situací členů Good Charlotte. Joel Madden se během nahrávání desky stal už dvounásobným otcem. “Spousta skladeb na desce je o různých životních období,” říká Joel a to aktuální, tedy otcovské samozřejmě nevyjímá. Například Harlow’s Song věnoval přímo svým dětem. “Chceme prostře našim fanouškům dávat stále tu stejnou porci upřímnosti jako dříve,” uzavírá Joel, který je autorem textů na desce Cardiology. To, že americká neopunková parta nabírá zkušenosti ale neznamená, že už zapomněli na svou “bad boy image” a říz, jak ostatně potvrzuje i recenze v časopisu People. Skladby jako Sex on the radio a Last Night jsou toho jasným důkazem.

Vyhrajte 10 vstupenek na party s překrásnou asijskou DJkou Nakadií
Přátelé Open Air Festivalu se v pátek 15. dubna nalodí u pražského Klubu Lávka na speciální plavbu. Přímo na lodi Open Air Festivalu totiž vystoupí současná ženská DJská hvězda z Koh Samui, nádherného ostrova v Thajsku - Djane Nakadia. Není bez zajímavosti, že Nakadia před lety bodovala jako Miss Universe 1999. Po skončení kariéry modelky začala s DJováním a dnes patří mezi to nejzajímavější, co můžeme slyšet z asijské taneční scény. A dobrá zpráva pro všechny fanoušky Open Air Festivalu je, že 10 z nich se může na VIP akci dostat zcela zdarma. Stačí, když se zúčastní soutěže, kterou najdou na webu www.openairfestival.cz Plavba festivalové lodi je součástí slavnostního otevírání Lávky, které začíná už 14. dubna akcí Disco Duck Funny Circus.


winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 7. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Good Charlotte vydali nový klip k singlu “Last Night”. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4445. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Good-Charlotte-vydali-novy-klip-k-singlu-“Last-Night”
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 08:04