Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlín čeká valentýnský dnb mejdan!

Všichni příznivci kombinace elektronické hudby a jamajského stylu zpěvu se mají na co těšit. Na akci Smash The Valentine ve zlínském klubu Golem se totiž 14. února sjede rovnou pět DJs a MCs z různých koutů České republiky.
Přidat na Facebook
//anketa-14// MC Jacob z Prahy je známý především díky svým velmi živým vystoupením s kapelou Skyline. Spolu s ním vystoupí mariánskolázeňský drum and bassový DJ Win.cent. Z Prostějova zavítá DJ a MC Ratjafuck, z Brna DJ Phalko a místní zlínskou scénu bude reprezentovat DJ Daemon. To vše dohromady znamená pořádnou dávku kvalitního drum'n'bassu, breakbeatu a ragga jungle.

Specialitou bude koutek lásky, který bude v Golemu nainstalován. Jedná se o zakrytý prostor střežený ochrankou, kam si může dvojice (nebo trojice?) sednout či lehnout a nebýt rušena od ostatních. Pak je už jen na nich, zda daný čas využijí pouze rozhovorem.

Pokud vás akce zaujala, máme pro vás naprosto vychytanou bleskovou soutěž o volňásky. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Pokud se nepodaří, nevadí, přečtěte si další informace k akci pod soutěží..Smash The Valentine začne ve 20 hodin a návštěvníci se mohou těšit třeba na metrová brčka pro Red Bull s vodkou a speciální dekoraci klubu v červené barvě.

Vstupné je pouhých dvacet kaček, takže vaše peněženka nebude tolik krvácet a můžete si dovolit i pořádný valentýnský drink!www.spabreakers.cz
majkl
(Michal Gaja)
úterý 13. 2. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Zlín čeká valentýnský dnb mejdan! . Vychytané.cz. [Online] 13. 2. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=444. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlin-ceka-valentynsky-dnb-mejdan!--
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 12:56