Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Effect Dance Cup Afterparty již tuto Sobotu!

Na taneční soutěž je již přihlášeno 1600 tanečníků. Kolik lidí se vleze do Golemu na After party?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
EFFECT DANCE CUP 2011 - Afterparty
sobota 2. dubna 2011 21:00
(konec +- neděle 3. dubna 2011 04:00)
Golem
Zlín (CZ)
Jistě mnohým z Vás neuniklo, že sedmý ročník souteže Effect Dance Cup bude mít letos poprvé svůj oficiální After v Golemu. Jistě mnohým z Vás neuniklo, že na tuto taneční soutež je ke dnešnímu dni přihlašeno přes 1600 tanečníků! Což znamená jediné - Sportovní Hala Novesta a následně i Golem Club budou nabité skvělou atmosférou a budou praskat ve švech!

Na afterparty vystoupí raperka Vilsy společně se zambijským raperem Henrym D. Návštěvníci se tak mohou těšit na rap v ruštině i angličtině.

Koncert těchto dvou nebude vše, co Vám afterparty nabídne. O plný taneční parket se postará také pražský DJ Pyel a zlínský DJ LowMoney.

V rámci večerní party proběhne i Beatbox battle o ceny v hodnotě 3000kč, věnované SubForm a Meatfly. Registrace do tohoto battlu bude probíhat na místě u vstupu do 23hod.

To vše a mnohem více čekejte na letošním ročníku EDC! Přijď, pozvi přátele, podpoř taneční kulturu ve Zlíně! Doraž na afterparty, kterou mají v rukou pořadatelé Bounce IT! mejdanů...

Bio Vilsy :

ViLSY je původem z Ruska, ale přes polovinu svého života prožila v Praze. Narodila se v Altajském kraji, v městě Bijsk. Do Čech se přestěhovala, když jí bylo deset. S hip hopem se tu poprvé setkala v roce 2004. Tento styl jí natolik zaujal, že se hip hopu začala sama věnovat.

Napsala první texty a brzy natočila i první demo nahrávky. Skladby Lady Rap, Praga nebo In the club zveřejnila prostřednictvím portálu MySpace, kde si jí všimla nahrávací společnost EMI.

Následovala nabídka na vydání desky a podpis smlouvy.
V září 2009 vyšlo debutové album "LADY RAP"
Obklopila se zkušenými lidmi z Čech, Slovenska i Spojených států a s jejich pomocí dokončila debutové album „Lady Rap“. Mix a master nahrávky zajistil ve studiu Jižák nepostradatelný Tomáš Etien Sochůrek, který je podepsán snad pod všemi zásadními deskami, jež na naší hip hopové scéně vznikly. Také o hudební podklady se postarali zkušení producenti. Američan K.U., který spolupracoval s NASem, producentská crew V-Style z Petrohradu. Na desce se podílel i běloruský beatmaker E$H, dále český producent T.Z., Mr. EN nebo Ondřej Žatkuliak, vítěz remixérské soutěže pro duo Orion a James Cole. Pozvání přijali slovenský rapper DNA z Drvivé Menšiny a ruská rapperka RENA z labelu Def Joint.

ViLSY - Turn Up the VolumeHenry D ft. Sista Carmen - PRAGUE CITYzdroj: TZ - Bounce IT! team
Fred
(Fred Durst)
pátek 1. 4. 2011 10:25
Durst, Fred. 2011. Effect Dance Cup Afterparty již tuto Sobotu!. Vychytané.cz. [Online] 1. 4. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4428. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Effect-Dance-Cup-Afterparty-jiz-tuto-Sobotu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 07:00