Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jarní Sázavafest se blíží, uskuteční se již tuto sobotu

V pražském Kulturním centru Vltavská se už tuto sobotu 2. dubna od 17 hodin uskuteční Jarní Sázavafest
Přidat na Facebook
Mezi hlavní hvězdy Jarního Sázavafestu se zařadí inteligentní písničkář Tomáš Klus nebo třinečtí Charlie Straight, vítězové mnoha respektovaných hudebních soutěží (Anděl, MTV) a v neposlední řadě také zpěvák Michal Hrůza, který v loňském roce odjel úspěšnou šňůru k desce „Napořád“ vydané na podzim roku 2009.

Zahájení večera letos připadne na indie-popovou kapela Nano, která do své hudby vložila prvky elektroniky. „Bude se jednat o naprosto premiérové vystoupení tohoto hudebního projektu,“ říká ředitel festivalu Pavel Kloupar. Následovat bude koncert funky hip-hopové party Bad Ass Honkies, po níž nastoupí pražská elektronická čtyřka Lakeside X. Ta také v rámci akce pokřtí a v premiéře uvede svůj nový klip k ústřední písni celovečerního dokumentu Zneužívaný režisérky Ivanny Benešové. Hrdinou filmu je třicetiletý Filip Zahradil, který byl v dětství sexuálně zneužívaný vlastní matkou. Dokumentární film plný násilí, sexu a neuvěřitelných životních přešlapů, přijde do kin letos na jaře.

Jako další zahraje svérázný Ruda z Ostravy, jehož na Jarním Sázavafestu doprovodí bubeník Ladislav Machú na africký nástroj jumbe. „Fanoušci se můžou těšit na best of Ruda z Ostravy,“ slibuje zpěvák a dodává: „Nebudou chybět skladby jako Nuda, Fajna Mama, Hepy Kurde nebo aktuální pecka Tata zvrací, ke které finišuje videoklip.“

Na druhé scéně KC Vltavská budou návštěvníci moci spočinout u promítání inteligentních filmů v rámci charitativního projektu Oči otevřený. V připravovaném pásmu se objeví snímek Home fotografa Yanna Arthuse Bertranda, komentovaný Zdeňkem Svěrákem. Na programu je také dokument Pozemšťané americké ekologické organizace Earthlings nebo jedinečné dílo Baraka - Odysea země režiséra Rona Frickeho.

Zpěvačka Blanka Šrůmová, která měla vystoupit na Jarním Sázavafestu, ze zdravotních důvodů do KC Vltavská nedorazí. Line-up se tak posune a celý program skončí o hodinu dříve, než bylo plánováno.

Lístky jsou k dostání v sítích Ticketpro a Eventim za cenu 190 Kč + poplatky, na místě pak za vstup zaplatíte 250 korun.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 1. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Jarní Sázavafest se blíží, uskuteční se již tuto sobotu. Vychytané.cz. [Online] 1. 4. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4425. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jarni-Sazavafest-se-blizi,-uskutecni-se-jiz-tuto-sobotu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.03s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 08:37