Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Novou královnou vysokých škol je Pavlína Kadlecová!

FOTO UVNITŘ: V úterý 29. března 2011 proběhl v Kongresovém centru Zlín finálový galavečer patnáctého ročníku projektu MISS ACADEMIA ČR, který je zcela v režii studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Soutěž o nejkrásnější a zároveň nejchytřejší vysokoškolačku vyhrála a titulem MISS ACADEMIA ČR 2011 se může pyšnit Pavlína Kadlecová dvacetiletá rodačka z Podivic u Vyškova studující sociální a masovou komunikaci na Univerzitě J. A. Komenského v Praze.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS ACADEMIA 2011
úterý 29. března 2011 20:00
(konec +- úterý 29. března 2011 22:00)
Kongresové centrum Zlín
Zlín (CZ)
„Jsem moc šťastná. Když vyhlásili, že vítězkou se stává dívka číslo osm, byla jsem v šoku. Přestala jsem vidět i slyšet. Jen vím, že jsem si překontrolovala své číslo, jestli to jsem opravdu já,“ podělila se o své bezprostřední pocity vítězka. Titul I. VICEMISS soutěže MISS ACADEMIA ČR 2011 vybojovala jednadvacetiletá Markéta Břízová z Ostravy studující VŠB Technickou univerzitu v Ostravě obor Marketing a obchod. II. VICEMISS se stala dvacetiletá Nikola Vavříčková z Rosic u Brna studující Právo a právní vědu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Na galavečeru byla vyhlášena také MISS ACADEMIA ON-LINE 2011, kterou zvolila široká veřejnost prostřednictvím internetu. Celkem podpořilo svou favoritku 9586 hlasujících, což je 3x více než v minulých letech. S počtem 3251 hlasů zvítězila rovněž Markéta Břízová.

Všechny soutěžící obdržely řadu hodnotných cen jako například poukázky na kosmetiku a pedikúru, 2 páry bot, balíček kuchyňského nádobí. Na vítězku pak čekaly poukazy na nákup bot v hodnotě 15 tisíc Kč, luxusní hodinky, wellness víkend ve Špindlerově mlýně, kurz projektového řízení, mléčné výrobky na půl roku dle vlastního výběru a diamantový set. Vítězka MISS ACADEMIA ON-LINE získala dárkový šek v hodnotě 5.000,- Kč na nákup v módním klubu.


Letošní ročník hledal andělsky krásné a po čertech chytré dívky. Aby Pavlína dokázala, že si titul MISS ACADEMIA ČR 2011 opravdu zaslouží, musela se nejdříve probojovat svou krásou a inteligencí z konkurence 320 přihlášených dívek do finálové desítky. Na samotném galavečeru pak na dívky čekalo několik disciplín. Rozhovor s porotou, ve které dívky ukazovaly svůj šarm a inteligenci, pantomimou projevily svou kreativitu a na závěr je čekala promenáda v plavkách, ve které předvedly svou krásu.


Po vyhlášení výsledku se všechny finalistky přesunuly luxusními vozy do Music Landu Zlín, kde byla připravená oficiální afterparty MISSPARTY 2011 (www.missparty.cz).

„Za celým projektem je několikaměsíční práce celého realizačního týmu, proto jsem rád, že vše dobře dopadlo. Korunku by si zasloužily všechny, ale vítězkou může být jen jedna,“ zhodnotil celý projekt jeden z manažerů Ondřej Kalvach.

zdroj: TZ MAČR
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 30. 3. 2011 14:30
Prachař, Štěpán. 2011. Novou královnou vysokých škol je Pavlína Kadlecová!. Vychytané.cz. [Online] 30. 3. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4421. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novou-kralovnou-vysokych-skol-je-Pavlina-Kadlecova!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 08:15