Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

100°C vydávají koncertní DVD z Open Air Festivalu

Jak přivést publikum až do “bodu varu” ukazuje kapela s příznačným názvem 100°C. Právě ta vydává 31. března své koncertní DVD “Live at Open Air Festival”.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
DVD vzniklo za podpory společnosti Telefónica O2.a fanoušci kapely ho získají, pokud si koupí aktuální časopis Reflex (14. číslo). Dobrou zprávou je, že cena časopisu zůstává stejná jako u ostatních čísel, tedy 39 korun. Pro příznivce kapely i festivalu je DVD jedinečnou příležitostí, jak si zopakovat skvělý zážitek loňského srpna. Navíc se zároveň “naladí” na letošní ročník festivalu, kde 100°C opět zahrají živě a tentokrát přidají i skladby z připravované desky.

Ohlédnutí 100°C za minulým desetiletím
“Koncertní DVD je vlastně rekapitulací naší tvorby v uplynulých deseti letech,” vysvětluje baskytarista a zároveň producent DVD Ondra “Mojjo” Urbanec. Fanoušci se mohou těšit na největší hity z desek Evergreen, Collage i Brant Rock. Kromě skvělé hudby však bude DVD kompilace obsahovat také pozitivní letní atmosféru. 100°C svůj koncert na Open Air Festivalu odehráli na hlavním pódiu O2 Main Stage, před zraky tísíců fanoušků.

“DVDčkem vlastně uzavíráme jednu kapitolu a startujeme novou,” dodává Ondra Urbanec s tím, že kapela letos na jaře vydá svou čtvrtou desku. 100°C jsou v tuto chvíli ve studiu, kde materiál na nové album chystají. Jak přesně bude album znít zatím kapela prozradit nechce. Z minulosti ale víme, že původně mariánskolázeňští hudebníci jsou opravdu univerzální. Nedělá jim problém vyšvihnout obstojnou reggae pecku, stejně jako drum and bassem a funkem nasálkou “nakopávačku” i indie rockově znějící skladbu. Kapela se však svou aktuální deskou “Brant Rock” jasněji vymezila a definovala sama sebe jako kytarovku se zajímavými přesahy. Někdejší funk a vlivy reggae a dalších žánrů jsou tak už v hudbě slyšet jen jako přesahy a představují pomyslné koření tvorby 100°C.

Nejen tancem baví se člověk aneb zumba, aerobic i mobilní posilovna
Open Air Festival nabídne i v letošním roce pestrý doprovodný program. Divadla, aktivity pro rodiny s dětmi, ale i sport, to jsou tři pilíře “nehudební” části festivalu. A právě v rámci sportovních aktivit se rýsují první detaily chystaného programu. Společnost Holmes Place Czech Republic se stala partnerem festivalu. Bude se podílet i na programu pro návštěvníky, pro které připraví v rámci hlavní stage například lekce zumby a tanečního aerobiku. V areálu festivalu nabídne Holmes Place návštěvníkům i svou mobilní posilovnu, kde si budou moci pod dohledem trenérů vyzkoušet nové trendy v tréninku.
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 30. 3. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. 100°C vydávají koncertní DVD z Open Air Festivalu. Vychytané.cz. [Online] 30. 3. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4417. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/100°C-vydavaji-koncertni-DVD-z-Open-Air-Festivalu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 09:02