Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Finále soutěže o nej vysokoškolačku se nezadržitelně blíží!

FOTO UVNITŘ: V úterý 29. března 2011 ožije Kongresové centrum ve Zlíně díky desítce andělsky krásných a po čertech chytrých vysokoškolaček, které svedou boj o titul MISS ACADEMIA ČR 2011. A stejně tak na MISS PARTY v MusicLandu poté!!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS PARTY 2011
úterý 29. března 2011 21:30
(konec +- středa 30. března 2011 04:30)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Vstupenky jsou stále v prodeji.

Fota všech finalistek naleznete zde.

V průběhu týdenního soustředění dívky absolvovaly v OZC Zlaté jablko dvě módní přehlídky. Jednu v pátek 25. března v rámci akce Night shopping a druhou tradiční módní přehlídku MISS ACADEMIA ČR 2011 o den později 26. března. V sobotu se ve třech blocích dívky předvedly v modelech nových jarních kolekcí renomovaných značek ze zmíněného centra. Nechyběl ani doprovodný program a vyhlášení vítězky druhého ročníku divácké soutěţe MISS ACADEMIA Zlaté jablko. Ten získala dívka s číslem 6 - jednadvacetiletá Šárka Sokolová z Prahy, která studuje Bezpečnostní management ve veřejné správě na Policejní akademii ČR v Praze. Kromě korunky a šerpy si odnesla několik poukázek na nákup zboţí v obchodním a zábavním centru. „Z titulu v této doprovodné soutěţi mám obrovskou radost. Výhru jsem neočekávala především proto, ţe nepocházím ze Zlína a ani zde nikoho neznám. Tím více mne toto umístění potěšilo,“ dodala MISS ACADEMIA Zlaté jablko Šárka Sokolová.


Šárka Sokolová


Týdenní soustředění završí finálovým večerem, na kterém se diváci ocitnou v prostředí přímo nadpřirozeném, mezi nebem a peklem. Večerem bude provázet mladý moderátor Jakub Vosáhlo. V porotě zasednou zástupci Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, úřadující MISS ACADEMIA ČR Kateřina Kubačková a sponzoři a partneři, díky kterým by letošní jubilejní ročník nemohl vzniknout. Slavnostní galavečer bude stejně jako v předešlých letech vysílán ţivě přes univerzitní televizi NEON TV.

Volba MISS ACADEMIA ČR pro rok 2011 odstartuje ve 20 hodin. Realizační tým sloţený především ze studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně čekají přípravy od brzkých ranních hodin. Je nutné postavit scénu, přichystat foyer, postarat se o finálovou desítku a vyladit poslední chybičky během generální zkoušky.

Díky štědrým sponzorům se všechny finalistky mohou těšit na zajímavé ceny jako například poukázky na kosmetiku a pedikúru, 2 páry bot nebo balíček kuchyňského nádobí. První tři umístěné získají navíc poukazy na nákup bot, vítězka obdrţí mimo jiné luxusní hodinky, wellness víkend ve Špindlerově mlýně a diamantový set.

Vyhlášením MISS ACADEMIA ČR 2011 večer nekončí!!


Pokračovat bude od 21.30 na oficiální afterparty MISS PARTY 2011, která se uskuteční v Music Landu Zlín. Akce je určena široké veřejnosti. Více informací na www.missparty.czzdroj: TZ MAČR2011
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 28. 3. 2011 10:00
Prachař, Štěpán. 2011. Finále soutěže o nej vysokoškolačku se nezadržitelně blíží!. Vychytané.cz. [Online] 28. 3. 2011. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4414. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Finale-souteze-o-nej-vysokoskolacku-se-nezadrzitelne-blizi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 00:47