Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Andělská mise Lilian Sarah Fischerové

Nad německou DJskou hvězdou Svenem Väthem bděli při jeho sobotním vystoupení na brněnské Citadela párty doslova andělé. Kvůli DJské hvězdě se z finalistky České Miss Lilian Sarah Fischerové dokonce stal padlý anděl.
Přidat na Facebook
V doprovodu nadpozemsky krásných AXE andílků, jejichž úkolem bylo povzbudit německého DJe a zároveň odstartovat i kampaň na nový pánský deodorant AXE EXCITE, odhalila Lilian svojí hříšnou andělskou tvář. S „padlými“ andělskými bytostmi se návštěvníci Citadela párty setkali poprvé a nikdo jim nedokázal odolat.

Pokud hledáš krásnou holku, tak ji najdeš s AXE
Skutečnost, že AXE pomáhá mužům dokonale flirtovat a výrazně zvyšuje jejich úspěšnost u žen, je všeobecně známá. Věděli jste ale, že se kolem AXE točí ty nejkrásnější Češky? Důkazem toho není pouze půvabná Lilian Sarah Fischerová, která v doprovodu AXE andílků předvedla, jak se dokáže anděl zbavit zábran a své glorioly. Další nádhernou bytostí, která se hrdě hlásí ke své AXE minulosti je Tereza Dobrová. Tato tmavovlasá kráska se z řad AXE Angels, které v loňském roce učili nesmělé kluky flirtovat, dostala až do letošního finále hvězdné soutěže Miss ČR. Pokud tedy hledáte krásnou holku, tak vězte, že s AXE ji určitě najdete.AXE má totiž čich na svůdnou krásu a nyní přichází s novou vůní Excite, která narušuje rovnováhu mezi nebem a zemí. Nová vůně Excite vám otevře dveře do světa hříchů a svádění, kde i andělé podlehnou.

Chcete vědět, která “hvězdná” žena odhodí příště svoji gloriolu? Chcete vědět, jestli příště zhřeší andělé právě kvůli Vám? AXE zná odpověd´.

Veškeré informace o novinkách a dění kolem AXE najdete na: www.axe.cz a na Facebooku
http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 28. 3. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Andělská mise Lilian Sarah Fischerové. Vychytané.cz. [Online] 28. 3. 2011. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4410. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Andelska-mise-Lilian-Sarah-Fischerove
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 04:56