Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Andělská mise Lilian Sarah Fischerové

Nad německou DJskou hvězdou Svenem Väthem bděli při jeho sobotním vystoupení na brněnské Citadela párty doslova andělé. Kvůli DJské hvězdě se z finalistky České Miss Lilian Sarah Fischerové dokonce stal padlý anděl.
Přidat na Facebook
V doprovodu nadpozemsky krásných AXE andílků, jejichž úkolem bylo povzbudit německého DJe a zároveň odstartovat i kampaň na nový pánský deodorant AXE EXCITE, odhalila Lilian svojí hříšnou andělskou tvář. S „padlými“ andělskými bytostmi se návštěvníci Citadela párty setkali poprvé a nikdo jim nedokázal odolat.

Pokud hledáš krásnou holku, tak ji najdeš s AXE
Skutečnost, že AXE pomáhá mužům dokonale flirtovat a výrazně zvyšuje jejich úspěšnost u žen, je všeobecně známá. Věděli jste ale, že se kolem AXE točí ty nejkrásnější Češky? Důkazem toho není pouze půvabná Lilian Sarah Fischerová, která v doprovodu AXE andílků předvedla, jak se dokáže anděl zbavit zábran a své glorioly. Další nádhernou bytostí, která se hrdě hlásí ke své AXE minulosti je Tereza Dobrová. Tato tmavovlasá kráska se z řad AXE Angels, které v loňském roce učili nesmělé kluky flirtovat, dostala až do letošního finále hvězdné soutěže Miss ČR. Pokud tedy hledáte krásnou holku, tak vězte, že s AXE ji určitě najdete.AXE má totiž čich na svůdnou krásu a nyní přichází s novou vůní Excite, která narušuje rovnováhu mezi nebem a zemí. Nová vůně Excite vám otevře dveře do světa hříchů a svádění, kde i andělé podlehnou.

Chcete vědět, která “hvězdná” žena odhodí příště svoji gloriolu? Chcete vědět, jestli příště zhřeší andělé právě kvůli Vám? AXE zná odpověd´.

Veškeré informace o novinkách a dění kolem AXE najdete na: www.axe.cz a na Facebooku
http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 28. 3. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Andělská mise Lilian Sarah Fischerové. Vychytané.cz. [Online] 28. 3. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4410. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Andelska-mise-Lilian-Sarah-Fischerove
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 07:57