Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na pokažené auto automechanik, na zničené vlasy Joico!

Kadeřnictví Roman Fiurášek hair styling Vám jako první ve Zlínském kraji přináší ošetření Vašich vlasů exkluzivní vlasovou kosmetikou JOICO.
Přidat na Facebook
Spojení Joico a Shiseido ještě umocňuje možnosti využití nejnovějších vědeckých poznatku a nejkvalitnějších surovin ve skvělých, moderních recepturách produktů.
Joico vždy realizovalo své vize a vždy znovu a znovu posouvá hranice vědy a technologie. Novou řadu doprovází i nový design v metalických odstínech barev. Balení produktů zdůrazňuje jejich jednoduchost, čistotu a senzualitu, použití metalických barev podtrhuje exkluzivitu a prestiž produktů Joico a zároveň umožňuje i individualizaci produktů Joico a jejich benefitů. Buďte mezi prvními ženami ve Zlínském kraji,a vyzkoušejte Rekonstrukci vlasů Hair Repair Systém.

Rekonstrukce vlasů probíhá na principu neustálého doplňování základního stavebního kamene vlasu. Tím jsou šupinky Keratin Proteinu, který se skládá z aminokyselin.

Tyto molekuly jsou pak v produktech obsaženy ve třech molekulárních velikostech, tak, aby byly schopny rekonstruovat vlas nejen na povrchu, ale i uvnitř vlasu. Neváhejte a využijte naší jedinečné Hair Repair terapie. Roman Fiurášek, Joico.majkl
(Michal Gaja)
úterý 13. 2. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Na pokažené auto automechanik, na zničené vlasy Joico!. Vychytané.cz. [Online] 13. 2. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=441. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-pokazene-auto-automechanik,-na-znicene-vlasy-Joico!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 05:59