Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Interpol krouží na turné po Evropě a Spojených státech

A posílil sestavu o nového baskytaristu !
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Meziatlantické turné v těchto dnech prožívá kapela Interpol, jeden z headlinerů Open Air Festivalu. Jedna z nejlepších “kytarovek” současnosti koncertuje v sobotu v Moskvě, v neděli v Sankt-Petěrburgu. Tyto dva koncerty jsou i pro netrpělivé evropské fanoušky zároveň poslední příležitostí vidět koncert kapely ještě před jejich show v Panenském Týnci. Interpol totiž už na konci března odjíždějí na šňůru do USA a Mexika. Do Evropy se zřejmě opět vrátí až před začátkem léta.

Interpol představují letos ve světě i v Česku fanouškům svou poslední desku, pojmenovanou jednoduše a stručně - “Interpol”. Pilotní singl Barricade dosáhl za pouhých pár měsíců téměř půl milionu shlédnutí na Youtube. V pořadí jde už o čtvrtou desku, kterou Interpol vydali. Díky originálním mrazivým kytarovým riffům i expresivnímu frontmanovi vystupovali Interpol například s U2 a dalšími legendami kytarové hudby. Jejich post-punková indie tvorba, jak bývá jejich styl často škatulkován, není zaměnitelná s jinými kapelami a je důvodem velké popularity Interpol na obou stranách Atlantiku.

V Panenském Týnci už budou Interpol hrát s novým “basákem” Bradem Truaxem. “Má skvělý vkus,” chválí si Interpol novou posilu v kapele. “Hrál v celé řadě vynikajících kapel a je to prostě náš muž,” dodává newyorská kapela. Někdejší baskytarista Dave Pajo odchází ze sestavy, aby se mohl věnovat naplno své rodině. “Budu je skutečně postrádat,” říká Dave o Interpol, se kterými se loučí v dobrém.

Sunshine chystají desku, v Panenském Týnci jí už uslyšíte
Kapelu Interpol bude v Panenském Týnci předskakovat přední česká indie formace Sunshine, jejíž frontman Kay Buriánek se na vystoupení newyorských Interpol osobně těší. “Jejich koncert je prostě zážitek,” pozval Kay fanoušky indie kytarovek do Panenského Týnce. Sunshine si ovšem pro své příznivce také chystají dobré zprávy - v Panenském Týnci by totiž už měly zaznít i skladby z nové desky “Sunz”. Chystané album bude melodičtější a možná o trochu pomalejší než předcházející, ovšem rozhodně neztrácí na energii. Pilotní singl už Sunshine hrají na svých koncertech.


winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 23. 3. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Interpol krouží na turné po Evropě a Spojených státech . Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2011. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4382. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Interpol-krouzi-na-turne-po-Evrope-a-Spojenych-statech-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 05:29