Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jarní SSD veselé nebude. Přijedou The Sect a Future Signal

První letošní SSD aka Slim Slam Drum je tady. I když proběhne v pátek 25. března, tedy čtyři dny po začátku jara, o barevné oslavy pro veselé lidičky nepůjde.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SSD aka Slim Slam Drum 58
pátek 25. března 2011 21:00
(konec +- sobota 26. března 2011 04:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
Večírek s podtitulem Rise Audio nabídne to nejsyrovější ze stejnojmenného labelu – projekty THE SECT a FUTURE SIGNAL.

Po dlouhé zimě si dávají promotéři záležet na tom, aby jejich párty byla veselá a hravá. Ne tak ovšem v Ostravě pravidelně zahalené šedým smogem. Tamější spolky Dvoika.troika a Ext-dust na svou první letošní SSD aka Slim Slam Drum pozvaly bezcitné projekty.

Prvním z nich je The Sect, za nějž do Ostravy dorazí Dave Edwards aka Blade. Tenhle projekt nepatří mezi jména, u nichž by zajásali příznivci „rádiového“ drum´n´bassu. Jejich hudba totiž spíš straší. Nekompromisní rychlosti skladeb zabalené do atmosféry připomínající stmívání v opuštěných ruinách jaderné elektrárny Černobyl rozhodně nejsou běžným lákadlem do klubů. Ale zato v sobě mají tolik energie, která z nich stejně tryská stejně jako z hořících reaktorů. A je jedno, jestli zrovna metronom odtikává poslední minuty před výbuchem v techno nebo drum´n´bassovém tempu.

Uklidňující zprávy pro tanečníky ve Fabricu nebude mít ani James Gorely z britské partičky Future Signal. Jeho drum´n´bassový vývar není o nic slabší. Právě naopak. V mnoha momentech, kde si The Sect vystačí jen s temnou atmosférou, přidávají Future Signal na razanci a elektronické hudbě dodávají metalovou atmosféru. Kombinace těchhle dvou jmen je prostě smrtící.

Třetím „zahraničním“ strážcem rychlých beatů je Slovák L Plus. Ten se na Moravě a v Čechách vyskytuje poměrně často, v samotném Fabricu hraje minimálně jednou ročně. A není se co divit. Jeho mix líbivých melodií a vkusných beatů neurazí nikoho. Na Rise Audio párty navíc bude působit alespoň jako malé odlehčení.

Ale o to, aby se nehrálo úplně dorůžova, se postará pražský producent Rido, který už zdomácněl na několika věhlasných zahraničních labelech. A není se co divit, jeho skladby snesou srovnání se světovou špičkou a podle mnohých je tím nejlepším současným domácím producentem. Tak uvidíme, jak dopadne britsko-slovensko-český souboj.

Pokud máte cestu do centra Ostravy, lístky seženete v předprodeji v obchodu Titty Twister a Klubu Klid a Café de la Ostrava na Stodolní za 200 korun. Přímo na místě v pátek 25. března pak vstupenky budou za 250 korun.

SSD aka Slim Slam Drum, 25. března 2010, Fabric, Ostrava
DJs: THE SECT (Rise Audio, Obscene/UK), FUTURE SIGNAL (Rise Audio, Disturbed/UK), L PLUS (Viper, Bass Indeed/SK), Rido (Disturbed, Uprising/CZE), Umba (CZE)
Vstupné: 200 Kč (předprodej v Ostravě), 250 Kč na místě
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 23. 3. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Jarní SSD veselé nebude. Přijedou The Sect a Future Signal . Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2011. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4380. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jarni-SSD-vesele-nebude.-Prijedou-The-Sect-a-Future-Signal-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.201.72.250
Serverový čas: úterý 26. září 2023 06:56