Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Kapela Charlie Straight se vrací do Brna s nápaditou koncertní show !

Indie rocková formace Charlie Straight se po půl roce vrací do Brna.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Charlie Straight
úterý 22. března 2011 20:00
(konec +- středa 23. března 2011 03:00)
Fléda
Brno (CZ)
Koncert kapely ověnčené třemi cenami Anděl 2009 i cenou MTV startuje v úterý 22. března 2011 od 20.00 hodin v klubu Fléda na Štefánikově ulici 24 v Brně – Ponavě.

Kromě pohodové atmosféry a nakažlivě dobré nálady přivezou Charlie Straight do Brna novou koncertní show a několik překvapení. Speciálně pro brněnské vystoupení si kapela nachystala premiéru nové, dosud nehrané písně Fireworks.

Kapela se do Brna jako vždy těší, vždyť loňský koncert v rámci podzimního turné fanoušci beznadějně vyprodali. „Všechny dosavadní koncerty v Brně nás pokaždé překvapily, lidi byli super a bylo jich hodně. Neříkám, že Brno je prostě bezkonkurenční, ale nemá k tomu daleko. Do Flédy chystáme hustou show!,“ říká zpěvák Charlie Straight Albert Černý.

Autor: Lukáš Dvořák

Lístky v ceně 170 Kč jsou v předprodeji na všech brněnských pobočkách sítě Ticketpro. V den konání koncertu budou lístky k dispozici v klubu Fléda za 230 Kč.

Skupina v současnosti vydává čtvrtý singl Try Some Stuff You Don't Think You Should a chystá natáčení nového klipu v New Yorku za režijního dohledu mezinárodně uznávaného tanečníka a choreografa Yemiho. Charlie Straight také připravují materiál pro druhé album, které by mělo vyjít v prvním čtvrtletí roku 2012.

Kapela Charlie Straight vznikla v roce 2006. Jejími členy jsou Albert Černý (zpěv, kytara), Michal Šupák (klávesy, akordeon, kytara, vokály), Johnny Cienciala (basa) a Pavel Pilch (bicí). Skupina zpívá anglicky a je ovlivněna britskou hudební scénou. Charlie Straight charakterizují energická živá vystoupení a bezprostřední projev. Kapela se pohybuje na pomezí indie rocku a post-britpopu, definuje ji zvuková a výrazová pestrost a precizní angličtina zpěváka Alberta Černého.

Debutové album She's a Good Swimmer, vydané v červnu 2009, vzbudilo množství pochvalných reakcí u kritiky i zájem fanoušků. Hned první singl Platonic Johny s animovaným klipem Víti Haratka sklidil na poměry debutující kapely mimořádný úspěch. Skupina loni získala tři hudební ceny Anděl 2009 za album roku, videoklip roku a objev roku, první česko-slovenskou cenu MTV a nominaci na Evropské hudební ceny MTV 2010 v kategorii Best European Act.

Mimo domácího Česka proráží Charlie Straight také v sousedním Německu, kde za sebou mají kromě řady koncertů i živá vystoupení v televizi a v rádiích.


Další zdroje
Web: www.charliestraight.com
Facebook: www.facebook.com/charliestraight
winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 21. 3. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Kapela Charlie Straight se vrací do Brna s nápaditou koncertní show !. Vychytané.cz. [Online] 21. 3. 2011. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4377. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kapela-Charlie-Straight-se-vraci-do-Brna-s-napaditou-koncertni-show-!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.59.38
Serverový čas: sobota 2. července 2022 18:48