Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

11th Anniversary of club Fabric

Rok se s rokem sešel a máme tady další oslavu narozenin naší Továrny na Život. Ano, Fabric slaví už jedenáct let svého trvání a fungování.
Přidat na Facebook
Za tu dobu se už u nás vystřídalo několik stovek djs, a právě na narozeniny se Vám snažíme přivézt ta nejlepší jména, která se na taneční scéně pohybují. Vždyť uznejte sami - Rank1, Ronski Speed, Mario Ranieri, Marco V či Jose Amnesia vždy dokázali Fabric skoro zbourat. Pokaždé se snažíme o to, aby jste si narozeninovou noc dokonale užili a odnesli si z ní jen ty nejlepší pocity a dojmy.

Letošní oslava bude svým pojetím naprosto revoluční, protože po pěti letech se na main stage vrací techno! A důvod je prostý… Podařil se nám opravdu husarský kousek, totiž poprvé v historii českého i slovenského clubbingu vystoupí v rámci našich jedenáctých narozenin světová techno legenda – CHRIS LIEBING!!! Společně s ním na stegei, která ponese název našeho mediálního partnera techno.cz, vystoupí naše djská jednička LUCCA, obrovský talent slovinský Tomy DeClerque, tradičně výborný Orbith, olomoucký Wolscha, na za Ostravu stále se lepšící djane Denysa a rezident RobiQ.

Ale ani příznivci houseu, progressivu a tranceu nepřijdou zkrátka. V garage stagei se představí česká djská TOP elita těchto hudebních stylů. Headlinerem bude velmi populární rezidentka našeho klubu LAYDEE JANE, dále taktéž rezident Martin Gredner, pardubický bavič a v poslední době i vynikající producent Michael C, pražský Nesquik. Line-up doplní Peter Key, Danny Bright a premiérově v Ostravě známý houseový dj Turda.

Jak je zvykem, hrát se bude i v baru v prvním patře, který bude patřit mladé krvi, kterou bude zastupovat Lukhino Bambus, ruský VanVega, LaFunk, Salvic, T-Bone, Piri.
Celkově tedy na třech stageích vystoupí 20 djs, hrát se bude 14 hodin, na main stagei bude obrovská LCD tabule s projekcí, hlavní i vedlejší stage bude nazvučena gigantickým sound systémem Adamson o celkovém výkonu 50 kW, těšit se můžete na krásné gogo, ovocné a čokoládové bary, spousta dárků… Novinkou bude zajištění fastfoodového občerstvení, prodej lightsticků a vějířů atd, atd, atd…

Vstupné:
Předprodej od 21.3. – 15.4. 450 Kč limitovaná edice
15.4. – 13.5. 500 Kč limitovaná edice
13.5. na místě 550 Kč


Předprodeje budou probíhat v rámci našeho klubu, dále tradičně v Titty Twisteru v Ostravě, pro mimoostravské nabízíme možnost úhrady přes bankovní účet (kontaktujte email: jirka@fabric.cz).

V průběhu následujících měsíců vám bude přinášet další informace, novinky, speciální sety vystupujících djs, soutěže o volné vstupy….
13.5. rozhodně nesmíte ve Fabricu chybět!!!

winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 21. 3. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. 11th Anniversary of club Fabric . Vychytané.cz. [Online] 21. 3. 2011. [Citace: 29. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4375. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/11th-Anniversary-of-club-Fabric-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.147s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: středa 29. června 2022 15:19