Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VRMV v akci - aneb Vychytaný reportér minulého víkendu

Jak už jste si určitě všimli, přinášíme vám z víkendu pět různých fotoreportů. Ne, že by se Zlín konečně stal kulturním centrem a začalo se tu opravdu něco dít, ale už se to nějak stalo.. A co se tedy stalo?
Přidat na Facebook
//anketa-9//Předně jsme byli u třech akcí mediální partneři. Jednalo se o už avízovaně zrušený snowboardový závod v centru Zlína City Air Contest 2007. I když byl samotný závod zrušen, večerní afterparty v klubu Golem proběhla.

Další mediální spolupráce byla na projektu Breakbeat Conference ve Velryba Music Baru. Do Zlína přijel hrát Josef Sedloň a my jsme samozřejmě u toho nesměli chybět.

A do třetice všeho dobrého, tak by se dala nazvat spolupráce na posledním víkendovém projektu, který ovšem poběží trošku déle a vyvrcholí až v dubnu. Jedná o soutěž o volbu Nej vysokoškolačky za rok 2007 – Miss Academia 2007. V pátek proběhlo ve Zlíně moravské semifinálové kolo. Takže všichni mlsní a nedočkaví kocouři se mohou těšit na zajímavý bonbónek.

Poslední dva fotoreporty jsou ze zlínského klubu Musicland. Jeden z pátka, a když už jsme byli fotit v sobotu fotit v Golemu, na Velrybě, tak pro dokreslení nálady a ze zvědavosti, jsme zavítali i do tohoto klubu.

Nebudeme hodnotit která akce v kterém klubu byla nejlepší, kde Matese nejvíce bavili a kde jste si to pořádně užili. Byl by to náš subjektivní názor, ale my stojíme o ten váš.. Podělte se o vaše zážitky z víkendu a řekněte všem, kde to bylo nejlepšííí.. (Využijete reakcí na článek a na fotoreporty vždy na konci stránky! Opravdu nás zajímá co si myslíte, stojíme o váš názor!)

Fotoreporty najdete buď na pravé části stránky nahoře, nebo si klikněte v menu na „fotoreporty“ ;)

A to nejlepší na závěr.. Stále hledáme nové fotografy a redaktory. Náš tým se neustále rozvíjí a my chceme dávat prostor všem talentovaným lidem, co se nebojí.. Přečtěte si článek Hledáme nové fotografy a reportéry a sami uvidíte, jestli do toho jít nebo ne. Za zkoušku to stojí, ne?
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 12. 2. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. VRMV v akci - aneb Vychytaný reportér minulého víkendu. Vychytané.cz. [Online] 12. 2. 2007. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=437. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VRMV-v-akci---aneb-Vychytany-reporter-minuleho-vikendu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:04