Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rehab presents Tomcraft (DE)

Máte pocit, že jste již viděli vše? Omyl! Rehab je zpět v klubu Fabric stejně jako Vaše psycho ex-přítelkyně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rehab
sobota 26. března 2011 21:00
(konec +- neděle 27. března 2011 05:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
Po celý rok Vám Rehab přinášel to nejlepší z house, techna a electra a to pod střechou pražského klubu Mecca. Mohli jste vidět módní přehlídky světových značek a naše sestřičky Vám ukázaly řady výhod párty Rehab. Byly jste to Vy, kdo si přál mít nevyléčitelnou nemoc jen proto, aby se Vám sestřičky více věnovaly a samořejmě jste poté pařili až do rána. Tohle bude premiérový Rehab v klubu Fabric v roce 2011 a my se v pozadí držet rozhodně nebudeme. Viděli jsme, kolik z Vás již dostalo zpět svůj styl a sex appeal a pro Vaši roční terapii před létem jsme si proto pozvali legendárního remixéra a hitmakera z německého Mnichova - Tomcrafta, aby Vás dal zpátky do pořádku! Tento DJ a producent zároveň snad nepotřebuje ani více slov. Vydal x alb a na svém kontě má bezpočet remixů pro takové velikány světové hudební scény jako jsou Depeche Mode, Pet Shop Boys, Dave Gahan, Dandy Warhola, Sonique, Simple Minds a další. Jejich spolupráce vynesla Tomcraftovi tři ceny Dance Awards: Singl roku, nejlepší radio hit „Loneliness“ a také nejlepší album „MUC“. Jeho veleznámému hitu Loneliness padla k nohám spousta evropských hitparád, včetně britské MTV.

Ke všemu výše zmíněnému se ještě stihl aktivně prezentovat i jako DJ. Jeho sety byly ke slyšení na festivalech Mayday, Love Parade, Energy, Nature One a stejně tak i v nejznámějších britských klubech The Gallery, Godskitchen, Tangled nebo Promise. Své mixovací dovednosti předváděl i mimo Evropu, např. v Austrálii, Kolumbii, Japonsku či na Novém Zélandě. Tomcraft je také zakladatelem a majitelem značky Great Stuff Germany, zaobírající se nejen hudebním, ale i filmovým průmyslem. Dále vystoupí spoluzakladatel a rezident noci Nesquik, který věnoval svůj zimní čas hudební produkci, aby Vás mohl léčit nejnovějšími trendy v oblasti Tech-house music. Nyní máte možnost posoudit i nakupovat jeho tracky prostřednictvím portálu Beatport a na spoustě dalších. Jistě ho v mnohém inspirovalo jeho vystoupení na Summer Sessions se samotným Carlem Coxem nebo na festivalu Pleasure Island s Umekem. Celý line up doplní mlada krev Duncan Grey, Ozzy de Sante a Coobcha.
Ano, víme, že to zní vše až příliš nadnešeně, ale Rehab je příliš. Takže naberte dech a v sobotu 26.3.2011 se uvidíme společně s Tomcraftem v klubu Fabric!

Vstup:
Předprodej 200 CZK v Titty Twister shop / na místě 250 CZKwinslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 17. 3. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Rehab presents Tomcraft (DE). Vychytané.cz. [Online] 17. 3. 2011. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4359. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rehab-presents-Tomcraft--(DE)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:33