Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mladistvé sprejery zadrželi strážníci Městské policie Zlín

V pátečních podvečerních hodinách (po půl šesté odpolední) přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že se na ulici Okružní nachází skupinka mladistvých, kteří sprejují po zdech I. segmentu. Na místo byla ihned vyslána hlídka z okrskového pracoviště Jižní svahy.
Přidat na Facebook
Tato zjistila čerstvé nastříkání jak na zdech domu, tak i v přilehlém podchodu. Vzhledem k tomu, že se dle oznamovatele mladiství přesouvali směrem k UTB a dále k nákupnímu centru Čepkov, byla k danému místu velena i další hlídka strážníků. Společnou součinností pak byla skupina mladistvých zadržena. V jejich batůžcích byly nalezeny spreje, které použili ke grafitti na domě i v podchodu. K tomuto protiprávnímu jednání se doznali tři mladíci, dva z Vizovic, ve věku 15 a 16 let a jeden z Jasenné, ve věku 16 let. Vzhledem k podezření na spáchání trestného činu si celou věc převzali k dalšímu šetření kolegové z republikové policie.

Chtěli si přivydělat, tak kradli
V sobotu, krátce před půl osmou hodinou večerní, přijala stálá služba Městské policie Zlín, oznámení, že z uzavřené části areálu bývalého Svitu je slyšet nějaký podezřelý hluk. Pravděpodobně se zde někdo pokouší odcizit lešenářské trubky, které jsou zde uskladněny. Na místo byla ihned vyslána nebližší hlídka MP Zlín. Tato po příjezdu zpozorovala muže, nesoucího skutečně na rameni lešenářskou trubku a ihned po něm vycházel z areálu ještě jeden, taktéž s trubkou na rameni. Strážníci 45letého muže ze Všeminy a jeho 41letého komplice z Jindřichova na Moravě vyzvali k podání vysvětlení. K tomuto oba uvedli, že si chtěli přivydělat nějakou tu kačku a tak se rozhodli odcizit trubky, které chtěli ve všední den zpeněžit ve sběrně. Za tímto účelem přelezl jeden z mužů plot a druhému pak podal celkem osm kusů trubek, každá v délce 6 metrů. Tyto už ovšem nestihli odnést a uschovat. Vzhledem k podezření na spáchání trestného činu si celou věc převzali k dalšímu šetření kolegové z republikové policie.

K seniorce museli strážníci balkonem
V pondělí, v deset hodin dopoledne, přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že z jednoho bytu na ulici Rašínova se ozývá volání o pomoc. Na místo byla ihned vyslána rychlá operativní jednotka MP Zlín. Tato se skrze dveře předmětného bytu kontaktovala s ženou, která uvedla, že spadla ze svého invalidního vozíku. Dále že má velké bolesti po celém těle, zejména v dolních končetinách. Vzhledem k bezpečnostnímu zámku ve dveřích, vstoupili strážníci do bytu přes balkon. V bytě se nacházela 81letá seniorka, ke které strážníci přivolali ZZS ZK. Zdravotníkům posléze poskytli asistenci při naložení do sanitky k převozu na ošetření do KBN Zlín.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
úterý 8. 3. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Mladistvé sprejery zadrželi strážníci Městské policie Zlín. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4342. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mladistve-sprejery-zadrzeli-straznici-Mestske-policie-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 20:12