Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dance Academy Yemiho A.D. oslavila první narozeniny

Přední české taneční studio Dance Academy Prague by Yemi A.D. oslavilo 26. 2. první rok své existence. Stylová oslava kterou navštívili například Ben Cristovao, Monika Bagárová a Anna Linhartová se nesla v duchu hesla Dance Academy Prague „Milujeme Tanec“. Každý, kdo se tímto heslem řídí nebo třeba tanci teprve přichází na chutˇ, si mohl během bezplatných narozeninových workshopů na vlastní kůži vyzkoušet téměř všechny taneční styly, které DAP nabízí.
Přidat na Facebook
Při tanečních lekcích návštěvníky motivoval mimo jiné i oblíbený zpěvák a tanečník Ben Cristovao, který v DAP během minulého roku rovněž tančil. Studio bylo po celý den zaplněno příznivci tance z řad široké veřejnosti, kteří si přišli zdarma zatančit v rámci probíhajících workshopů, nebo si jen připít na oslavu prvních narozenin této přední taneční školy. Taneční odpoledne vystřídala večerní párty, na které se příznivci DAPu mohli setkat s nejednou známou osobností českého showbusinessu. Svíčky na narozeninovém dortu tak sfoukli společně Yemi A.D. a Monika Bagárová. V rámci večerního programu pak všichni návštěvníci se zájmem sledovali strhující taneční vystoupení, ve kterém se představili nejen studenti a lektoři DAP, ale také například členové elitní taneční skupiny JAD Dance Company. Za hudebního doprovodu DJ Nobody Listen potom návštěvníci ochutnali růžový Dance Academy Prague koktejl, vytvořený právě pro tuto příležitost.Po stylové oslavě prvních narozenin neméně stylového tanečního studia Dance Academy Prague se můžeme již nyní těšit na rok druhý, ve kterém studio zaujme nejen hostujícími tanečními lektory ze zahraničí. V uplynulém roce zde se studenty tančili tanečníci Lady GaGa a letos nás čeká nejedno další překvapení. „Jsem velice rád, že se nám podařilo získat slečnu Kymberlee Jay, tanečnici z doprovodné skupiny americké megastar Madonny, aby vyučovala v tanečním studiu DAP. Již nyní však vím, že nebude jedinou známou taneční osobností, která bude v tomto roce v DAP vyučovat.“ vysvětluje plány své taneční školy pro nadcházející rok přední český choreograf a tanečník Yemi A.D.

Taneční workshopy zaujaly návštěvníky
Dance Academy Prague nabídlo všem návštěvníkům zdarma workshopy v tanečních stylech jako je New Style, Street Jam, Bboying, Jazz Fusion, Dancehall, Zumba, Kids Street, Mtv Style a další. O všechny taneční lekce byl u návštěvníků velký zájem, nadšeně si pod vedením zkušených lektorů zkoušeli nové taneční pohyby. Snad největšímu zájmu se těšil Mtv Style pod vedením lektora Filipa nebo Dancehall s Anetou, ale i ostatní taneční styly epřišly zkrátka. Studio po celý den vysloveně pulzovalo návštěvníky, kteří zkoušeli jeden taneční styl za druhým.

Taneční exhibice i krájení dortů
V rámci večerního programu návštěvníci s nadšením sledovali taneční vystoupení studentů a lektorů DAP, kteří předvedli, že i za jediný rok se lze tanci naučit. Se studenty vystoupil také sám Yemi A.D., který publikum roztleskal vystoupením ve stylu retro. Velkou pozornost si získalo lehce kontroverzní taneční vystoupení lektora DAPu Filipa Laciny, který si k tanci zvolil boty na jehlách. Lektoři DAPu ve svých vystoupeních ukázali svou dokonalou taneční profesionalitu, ale i to, že uvolněná a přátelská atmosféra, která v DAPu panuje, spojila jejich studenty do sehraného týmu.

Na závěr programu studio promítalo jedinečný krátký sestřih gratulací slavných osobností, které tímto prostřednictvím popřály DAPu k 1.narozeninám vše nejlepší. Mnoho štěstí zde popřála například Lejla Abbasová, Carli Jefferson (tanečnice a hudebnice, bývalá členka STOMP), Shernita Anderson (tanečnice z klipu Kanye Westa), Ian, Asiel, Michael (tanečníci a choreograf z turné Lady Gaga), Sheryl Murakami (lektorka Broadway Dance Centra a choreografka Beyoncé), či Ben Cristovao.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 14. 3. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Dance Academy Yemiho A.D. oslavila první narozeniny. Vychytané.cz. [Online] 14. 3. 2011. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4340. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dance-Academy-Yemiho-A.D.-oslavila-prvni-narozeniny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.061s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 15:09