Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovanský dům slaví nový design se Simonou Krainovou a Darou Rolins

Pro všechny milovníky nakupování a designu připravil Slovanský dům VIP večer, který se uskuteční 17. 3. 2011 od 20:00 hod při příležitosti jeho redesingu. Nákupní galerie v centru Prahy se pochlubí novým vzhledem své pasáže, jenž vznikla ve spolupráci s architektkami Lenkou Langerovou a Kamilou Hornychovou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
VIP večer u příležitosti redesingu pasáže Slovanského domu
čtvrtek 17. března 2011 20:00
(konec +- pátek 18. března 2011 03:00)
Slovanský dům
Praha 1 (CZ)
Jak samy zástupkyně společnosti Artiga říkaji:“ Při návrhu nové tváře prostoru nákupní galerie Slovanského domu bylo nutné respektovat historický význam a památkovou ochranu této budovy. I přes veškerá omezení bylo při řešení celkové koncepce redesignu prioritou, aby se zákazník ve Slovanském domě cítil dobře a čas zde strávený si opravdu užil. Prostor nákupní galerie a kina propojí oscarový červený koberec, květinová dekorace a luxusní designový nábytek. Křeslo Nemo od Driade přináší Slovanskému domu skutečně „novou tvář“.“ Zmiňovaná unikátní květinová dekorace je z dílny, již veřejnosti známého, Maria Wilda, který měl na starosti například výzdobu posledního plesu v Opeře.

Večerem bude provázet česká topmodelka, herečka a moderátorka Simona Krainová.
Budete také moci nahlédnout do zákulisí focení módního editoriálu s modelkami agentury Elite Prague, které odprezentují vybrané modely známé návrhářky.

O hudební program se, za doprovodu DJe, postará jedinečná Dara Rolins, jenž speciálně pro tento večer odprezentuje i vybrané kusy nábytku ze svého obchodu byDara.
Pozvaným hostům bude atmosféru celého večera zpříjemňovat i speciálně složené ambientní trio.

Ti, kdo si ještě nevyzvedli u svého oblíbeného prodejce ve Slovanském domě pozvánku, mají poslední šanci, jelikož počet pozvánek je limitovaný.

Slovanský dům
Slovanský dům patří mezi významné pražské historické památky a tímto se také odlišuje od ostatních obchodních center. Jeho charakteristická architektura a duch historie z něj dělají unikátní nákupní galerii s naprosto výjimečnou atmosférou. Největší pýchou a vzácností nákupní galerie Slovanský dům je jeho rozlehlá zahrada ve francouzském stylu, která slouží k odpočinku a relaxaci všem návštěvníkům. Zkrátka oáza v srdci Prahy. V letošním roce oslavuje Slovanský dům 11. výročí od rekonstrukce objektu a jeho proměny v nákupní galerii. Ta v současnosti nabízí svým zákazníkům komfortní prostředí luxusních restaurací, obchodů předních módních značek, exkluzivních služeb i moderního multikina.

Více info na: http://www.slovanskydum.com/

Zdroj: TZ Blue Gekko

Lakina
(Lada Váňová)
neděle 13. 3. 2011 12:20
Váňová, Lada. 2011. Slovanský dům slaví nový design se Simonou Krainovou a Darou Rolins. Vychytané.cz. [Online] 13. 3. 2011. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4337. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovansky-dum-slavi-novy-design-se-Simonou-Krainovou-a-Darou-Rolins
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:47