Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Žárlivá scéna vyvrcholila prokopnutím dveří

Ve středu, krátce před 15tou hodinou se na stálou službu Městské policie Zlín obrátila pracovnice ostrahy II. segmentu. Uvedla, že došlo k poškození skleněné výplně vstupních dveří a to po následné hádce mezi 19letou ženou a jejím 31letým přítelem.
Přidat na Facebook
Strážníci na místě zjistili, že důvodem incidentu byl fakt, že muž měl kouřit s kamarádkou před domem a při tomto je měla vidět jeho přítelkyně. Tato mu ztropila žárlivou scénu, přičemž on jí dal na uklidnění facku. Na to mladá žena dle svých vlastních slov „chytla nerva“ a vzteky kopla do dveří. Prasklé sklo pak zůstalo v rámu jen díky nalepené folii. Žárlivka tak kromě pokuty za poškozování cizího majetku bude muset ještě uhradit i vzniklou škodu.

Řídil i přes zákaz řízení, zadrželi ho strážníci MP Zlín
Vozidla, jehož řidič řídil v protisměru, si ve čtvrtek v noci povšimli strážníci Městské policie Zlín na ulici M. Knesla. Když řidič vozidla zahlédl služební vozidlo, začal rychle couvat a snažil se strážníkům ujet. Toto se mu ovšem nepodařilo a vozidlo bylo strážníky zastaveno. Řidič byl vyzván k prokázání totožnosti, k čemuž uvedl, že osobní doklady u sebe nemá a tak své iniciály sdělil pouze ústně. Tyto se ovšem po prověření ukázaly jako nepravdivé. Navíc hlídce bylo na základě místní znalosti známo, že by se mohlo jednat o 36letého muže ze Zlína, který s minulosti dopouštěl protiprávního jednání pod vlivem návykových látek, má vyslovený zákaz řízení a vydává se za svého bratra. Vzhledem k tomu, že zde vzniklo podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

Nedodíval ani 2. třetinu, natož celý hokejový zápas
Konce vypjatého hokejového zápasu mezi Zlínem a Pardubicemi se nedočkal 35letý fanda z Rakové. Ten totiž v průběhu 2. třetiny vhodil na ledovou plochu kelímek s pivem. Měl smůlu, byl při tomto nesportovním počinu spatřen pracovníky bezpečnostní agentury, kteří k němu přivolali strážníky Městské policie Zlín. Tito s ním sice jeho protiprávní jednání vyřešili domluvou, ale pro zbytek zápasu mu byl vysloven zákaz vstupu na stadion. Mohl tak při cestě domů přemýšlet o zásadách slušného chování a vzít si ponaučení pro příště.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 4. 3. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Žárlivá scéna vyvrcholila prokopnutím dveří. Vychytané.cz. [Online] 4. 3. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4336. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zarliva-scena-vyvrcholila-prokopnutim-dveri
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.299s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 15:21