Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hned třikrát museli strážníci MP Zlín přes víkend do PAZS

Během necelých 30ti víkendových hodin, uskutečnila MP Zlín hned tři převozy podnapilých osob do PAZS Kroměříž. Jako první putoval do tohoto specializovaného zařízení 72letý muž ze Zlína. Ten se v sobotu, krátce po 14té hodině přivedl do podnapilého stavu po požití zhruba 2l vína a poté si ustlal na ulici. Provedená dechová zkouška prokázala 1,059 promile alkoholu v organizmu. Přivolaný lékař konstatoval, že jinak je dotyčný po zdravotní stránce v pořádku a tak byl k vystřízlivění převezen do PAZS.
Přidat na Facebook
Jen co se ale strážníci z Kroměříže vrátili, měli již dalšího klienta k převozu. Tentokrát se jednalo o 56letého muže z Rožnova p.Radhoštěm. Tento se nacházel v podnapilém stavu, ležící na zastávce MHD na náměstí Práce. Stalo se tak v sobotu, krátce po 17té hodině. Dotyčný byl natolik intoxikován alkoholem, že nebyl schopen samostatného pohybu. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 2,930 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že přivolaný lékař konstatoval pouze prostou opilost, převezli jej strážníci k vystřízlivění do PAZS Kroměříž.

Jako poslední víkendový klient, který se stal VIP nocležníkem v tomto lékařském zařízení, byl 49letý muž z Rackové. Ten se v neděli, krátce před 21tou hodinou, nacházel v podnapilém stavu v čekárně ČD na zastávce Zlín Střed. I přes to, že neměl v úmyslu někam cestovat, odmítal prostory čekárny opustit. Když k němu byla vyslána hlídka opakovaně, jelikož se po vykázání vždy do čekárny vrátil a neskýtal záruky slušného chování, bylo strážníky rozhodnuto o jeho umístění do PAZS. Přivolaný lékař konstatoval prostou opilost, bez jiných zdravotních indispozic a proto jej strážníci převezli k vystřízlivění do Kroměříže. Provedená dechová zkouška prokázala 2,539 promile alkoholu v organizmu.

Všichni tři muži se dopustili přestupku proti veřejnému pořádku, za což jim hrozí pokuta do výše 5.000 CZK, navíc musí samozřejmě počítat s úhradou VIP noclehu a také převozu do tohoto zařízení.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 28. 2. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Hned třikrát museli strážníci MP Zlín přes víkend do PAZS. Vychytané.cz. [Online] 28. 2. 2011. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4335. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hned-trikrat-museli-straznici-MP-Zlin-pres-vikend-do-PAZS
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 12:44