Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na Percipiu se vybraly desetitisíce!

Dražební aukce šperků a módních doplňků z dílny studentů Fakulty multimediálních komunikací přinesla na konto Canisterapeutického centra ve Zlíně více než třicet tisíc korun.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Percipio exhibition
středa 9. března 2011 19:00
(konec +- čtvrtek 10. března 2011 02:00)
Velké kino
Zlín (CZ)
Včera večer se konala ve Velkém kině Zlín jako součást pohybové a hudební show s názvem Percipio exhibition.

„Celá akce dopadla na výbornou a atmosféra byla strhující. Už jen zaplacením vstupného lidé přispěli Canisterapeutickému centru,“ hodnotí akci manažerka projektu Andrea Bradáčová. „O dražbu byl veliký zájem. Diváci zhlédli celkem 13 originálních kousků, z nich se 12 vydražilo. Patřil mezi ně mimo jiné náhrdelník z dílny výtvarnice Renáty Novákové, který byl vyroben z organzy a krajky, nebo třeba rukávník LuxuryMuff, vyroben z umělé černé kožešiny a zlaté koženky od Anny Cieslarové – Ciché.“V programu na diváky čekalo akrobatické vystoupení skupiny Chebejet, která se veřejnosti představila ve finále televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Dalším účinkujícím byla vokální skupina Voxtet. Free Dance – taneční studio z Prostějova – uzavřelo třetici účinkujících. Pro zpestření programu vystoupilo i Canisterapeutické centrum s ukázkou práce se svými psy.Canisterapeutické centrum pomáhá formou alternativní léčby za pomoci kontaktu se psy. Využívá se především u klientů tělesně a mentálně postižených a v geriatrii. Většina klientů jsou děti ve věkové skupině 0-4roky. Jedná se o děti trpící dětskou mozkovou obrnou a bohužel v mnoha případech také dalšími kombinovanými vadami. Vydražené peníze se použijí na provoz zlínského centra.

A kolik že se vlastně vydražilo?

Na vstupném, příspěvcích a dražbě se vybralo před 30 000 Kč. Společnost Alpiq v zastoupení pana Kulhánka darovala centru dalších 20 000 korun.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 11. 3. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Na Percipiu se vybraly desetitisíce!. Vychytané.cz. [Online] 11. 3. 2011. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4325. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Percipiu-se-vybraly-desetitisice!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:06