Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Boombox don

Prago Union + Live Band, Hocus Pocus /FR/, Looptroop Rockers /SWE/ - co víc si přát?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ON AND ON BOOMBOX: Hocus Pocus
čtvrtek 5. května 2011 21:00
(konec +- pátek 6. května 2011 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Na výmluvy „není na co chodit“ už není nikdo zvědavej: 14.3. Chali 2na + House Of Vibes live band, 3.4. DJ Q-Bert, 28.4. Heavy Metal Kings – ILL Bill + Vinnie Paz a 4.5. Diplo si připište další. 19.4. Prago Union + Livě band, 5.5. Hocus Pocus a 24.5. Looptroop Rockers. Ne, neposrali jsme se. Ano, tohle hovno opravdu hoří.

PRAGO UNION
.
Kato je pasován na nejkousavějšího bezzubého básníka, jakého na svém pouličním hřbetě Praha nosila. Na scéně je dlouho, ale nikomu to nepotřebuje připomínat. Ze současného úspěchu své kapely Prago Union a jejího druhého alba Dezorient Express je upřímně překvapenej, přitom nějaké měřítko úspěchu, na kterém by to mělo být jinak už asi ani není. Od solidních prodejů, přes skvělé recenze, hiphopového Anděla až po nekonečný koncertní maratón (loni kapela odehrála 53 koncertů, na letošek má už teď domluveno přes 60 a bookuje termíny na říjen až prosinec, protože do konce srpna zbývají volné DVA!)… To už asi nebude náhoda. Buď to tak Vesmír chtěl nebo je to ta největší konspirace v dějinách domácího hudebního průmyslu…
Po dvojitém vyprodaném legendary koncertu z loňského Listopadu se parta Prago Union vrací domů na místo činu i se svým Livě bandem, aby potěšila všechny flinky a floutky ze svýho města.

Více o akci postupně zde

Myšlenkovej pochodHip Hop - Lucerna Music Bar 16.11.

ŽIVÝ RAP PO FRANCOUZSKU

Že je 20Syl šikovný asi úplně nevystihuje situaci a dostatečně nedoceňuje jeho skills. A říct, že má zlaté ruce, když nepoužívá jen ruce a na golden pazour má stejně patent DJ Wich? Jak tedy popsat někoho kdo je DJ, producent, rapper, beatboxer…? Stát se hiphopovou institucí, to už tady bylo. Zkoušeli to i jiné kapacity, jako třeba MC Kasab, ale tenhle kluk je FAKT dobrej. Jak? Hodně. V DJingu je třeba pětinásobným světovým šampionem organizací DMC a ITF jako člen teamu C2C. V produkci má na starosti 4 alba svojí kapely Hocus Pocus, ve které i rapuje, beatboxuje, hraje si se samplerem a prostě to celý šéfuje jak dirigent. Nejen doma ve Francii jsou za totální hvězdy první velikosti a vyprodávají haly. Ne kluby, H A L Y. Žádný div, že když je řeč o nejlepších hiphopových kapelách s živými nástroji na světě, přijde jeho kapela Hocus Pocus na holení nejhůře jako číslo dvě po The Roots! A jak tohle srovnání a další koncert masérů z HP dopadne pro vás, se můžete přijít podívat v den výročí Pražského povstání. Že to bude totální lahůdka je snad ale úplně jasný všem, stejně jako to, že materiál z jejich loňského alba 16 Pièces tady ještě nezazněl.

Více o akci postupně zde

Hip HopBeautiful Losers
PROFI SNÍLCI

Promoe a jeho kumpáni z kultovních Looptroop Rockers. Málokdo v téhle zemi vzbuzuje tak vášnivé emoce, dělí fanoušky na tábory a nutí je se vymezovat. Málokdo si prošel tak zajímavým vývojem vztahů s fanoušky u nás. Málokdo by takovou situaci ustál, mohl se po ní cítit jako vítěz a měl jich pořád hromadu, možná ještě o dost větší, než na začátku. LTR mají vynikající novou desku Professional Dreamers, kde znovu překračují vlastní stín a žijí sen, ze kterého se nechtějí probudit. Během hodiny vás dokážou pobavit, pohladit jemnou věcí, zlomit krk tupounským bubnem, říznout vážným tématem, donutit k zamyšlení a jemnější nátury snad i k slzám. Zní nostalgicky, současně a futuristicky zároveň, že by neměli co nabídnout nebo že by chtěli předat evropské rapové žezlo? Ne, e.
Do kapely se po dvouleté odmlce vrátil CosM.I.C., o neuvěřitelně procítěnou a emotivní muziku s nehorázným stylovým rozpětím se stará Embee aka Em Busy Bee a v popředí tu muziku tvrdí Supreme a především lídr a ideový vůdce Promoe. Zkrátka koncert Looptroop Rockers v Praze po šesti letech jistě způsobí větší rozruch, než řízek na veganské párty.

Více o akci postupně zde

Professional DreamersThese Walls Don’t Lie

Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 10. 3. 2011 08:45
Durst, Fred. 2011. Boombox don. Vychytané.cz. [Online] 10. 3. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4323. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Boombox-don
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 13:50