Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

"Chcípni, šmejde!"

Možná tohle bude ve Smrtonosné pasti 4. Jo, letos se jí dočkáme. Máte rádi svět filmu a vše kolem něj? Tento rok nebudete litovat, do našich kin míří docela super filmy. Záleží na vás, které z nich si necháte nebo nenecháte ujít.
Přidat na Facebook
Kdo to ještě furt neví, kde najde program kin, stačí, když se kouknete vlevo nahoře do menu "program kin" ;)

Shrek 3 - premiéra: 14. června
Nejvýdělečnější snímek roku 2004 je opět na scéně s dalším pokračováním. Tvůrčí oddělení studia DreamWorks slibuje, že dílko bude o kapánek dramatičtější a dospělejší. Shrek musí donutit ke spolupráci nedobrého následníka trůnu Artuše , bratříčka Fiony, aby se mohl vrátit do své milované bažiny, přece by se neotravoval s nějakým královstvím. Nebude chybět ani Krasoň, Oslík s Kocourem v botách. Postavu Artieho namluvil Justin Timberlake.

Harry Potter a Fénixův řád – premiéra: 19. července
Obrýlený klučík s věrnými kámoši se vrací. Je jasné, že celý film bude prošpikován digitálními triky. Pátý díl je asi nejtemnější, soudím tak po přečtení knížky. Harry bude dostávat docela na frak i s celým svým kouzelným společenstvem.

Dannyho parťáci 3 – premiéra: 28. června
George Clooney, Matt Danon, Al Pacino, Andy Garcia a v neposlední řadě Brad Pitt, celkem přehvězděno nemyslíte? Sympatičtí lumpové jdou znovu do akce…děj se bude „nečekaně“ odehrávat v Las Vegas, kde jinde se dá nejlépe zbohatnout?

Simpsonovi – premiéra 26. července
Milovníci téhle povedené rodinky se dočkali. Na druhé straně na povrch vyplavaly obavy, jestli se celovečerák vyrovná nejlepším momentíkům v seriálu. Utěšit nás může leda to, že nad scénářem se sešli tvůrci klasických dílu v čele se samým Mattem Groeningem. Vše se bude točit okolo toxického odpadu, který má Homer tak rád.

Spiderman 3 – premiéra: 4. května
Pavoučí muž se vrátí na scénu s temnější stránkou svého já a s více zloduchy. Mary Jane se zase bude muset vypořádat s blonďatou konkurencí. Podle odborníků má být tenhle dílek nejlepší z celé trilogie.

Smrtonosná past 4 – premiéra: 28. června
Bruce Willis se vrací do již dříve zajetých kolejí. Jak bychom mohli zapomenout na jeho urputné boje s teroristy? Uvidíme jestli bude změna k lepšímu. V Rukojmích a v 16 blocích byl jaksi ospalý.

Božský Evan – premiéra: 9. srpna
Morgan Freeman se vrátil znovu do podoby nejvyššího, určitě si ho pamatujete z Božského Bruce. Tentokrát se bude stavět archa.

I Am Legend – premiéra: 13.prosince
Bavič i tvrďák v jednom, Will Smith nás nezklame. Příběh vychází z románu z 50. let, v němž uměle vyšlechtěný virus promění lidi v krvelačné bestie, neschopné žít na denním světle. Ano, vítejte v upířím světě, že by byl Will nový Blade?

Grind house – premiéra: 12. dubna
Co se vám vybaví, když se řekne Quentin Tarantino? Spousta krve, usekaných končetin a podivní záporáci. Na scénáři společně spolupracoval s Robertem Rodriguezem, který si lebedí v oživlých mrtvolách.

Piráti z Karibiku: Na konci světa – premiéra: 24. května
Hned od začátku nám bylo jasno, že půjde o tři kousky. První nás nadchl, druhý trochu znechutil, i když Bludný Holanďan se povedl a třetí? Johny Depp jako kapitán Jack Sparrow sice nemá chybu, tentokrát pojede za exotikou do Singapuru, setká se svým otcem a svede velkolepou námořní bitvu, ale nic se nemá přehánět.

300: Bitva u Thermopyl – premiéra: 22. března
Doufáte stejně jako já, že to nebude stejná prkotina jako Alexandr Veliký? Historické události jsou docela náročné na zpracování. Děj se odehrává z pohledu spartského krále Leonida a jeho vojáků, kteří jsou vyzváni, aby přispěchali na pomoc Athéňanům, jež se snaží zatlačit perskou invazi.

Ratatouille – premiéra: 13. září
Další animáč, který bude utočit na naše bránice. Remy sní o místě šéfkuchaře v luxusní restauraci, bohužel to má jeden podstatný háček. Náš snílek je totiž kanálová krysa. Že by Pixar?

Z českých mě zaujal film Vratné láhve,ve kterém se rodina Svěrákova dala opět do zkoumání radostí a strastí obyčejného smrtelníka. Těšte se 8. března.

Medvídek – film pod taktovkou Jana Hřebejka. Manželství a věci okolo budou řešit nečekaně Aňa Geislerová, Jiří Macháček, Taťána Vilhelmová i Ivan Trojan.
joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 9. 2. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. "Chcípni, šmejde!". Vychytané.cz. [Online] 9. 2. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=432. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/_Chcipni,-smejde!_
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:18