Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Co nás baví.cz dává lidem peníze na kulturu, sport i zábavu

Unikátní web Co nás baví.cz podporuje aktivitu lidí a umí získat peníze na komunitní akce. Jen v minulém roce rozdělil mezi jejich pořadatele téměř 3 miliony korun.
Přidat na Facebook
Na českém internetu se naplno rozjíždí originální portál Co nás baví.cz Je to jediný web, kde lidé mohou snadno získat peníze na kulturní, sportovní či jakékoliv jiné akce, které chtějí uspořádat. Pravidla jsou přitom velice jednoduchá a přístupná všem uživatelům internetu. V posledním roce s Co nás baví.cz soutěžilo několik set akcí a více jak polovina z nich vyhrála peníze na svou realizaci.

JAK TO FUNGUJE

Každý jednotlivec, skupina nebo organizace se může přihlásit do soutěže o peněžní nebo věcné dary. Soutěže na Co nás baví.cz jsou otevřeny všem, kdo pořádají akce pro lidi ze svého okolí. Princip soutěží je jednoduchý, portál podporuje právě ty aktivity, které lidi nejvíce baví. Výhry proto získávají projekty, které dostanou největší počet hlasů od svých fanoušků. Fanouškem soutěžního projektu se stává každý, kdo klikne na tlačítko „To mě baví“. Pořadatelé, kteří přihlásí svůj projekt do soutěže, mají neomezené možnosti, jak dát lidem o svojí akci vědět a získat tím co nejvíce fanoušků. Mohou k tomu využít jakékoliv dostupné komunikační prostředky a motivovat lidi, aby informaci o soutěži a zároveň o akci samotné šířili dál. Všichni návštěvníci stránek Co nás baví.cz pak mohou podpořit projekt, který se jim líbí a hlasovat pro něj. Pomohou tak svým hlasem akci, která je zaujala nebo kterou pořádají jejich známí a přátelé. Pořadatelé akcí, které lidi opravdu baví, získávají ocenění za kreativní nápady a motivaci k vymýšlení dalších. Soutěžící přitom nemusí složitě vyúčtovávat náklady ani mít IČO.VELKÝ POMÁHÁ MALÝM

Co nás baví.cz podporuje aktivitu lidí na lokální úrovni. Přispívá na zajímavé nápady i akce, které obohacují život ve městech, městských čtvrtích, vesnicích nebo skupinách přátel. Umožňuje realizovat pestrou škálu aktivit a vyplňuje velmi důležitý prostor dění, který nepokrývají nadace, státní granty ani firemní dárcovské programy. Finanční i jiné dary do soutěží na Co nás baví.cz věnují nejrůznější značky a firmy, které chtějí podpořit činorodé lidi. Co nás baví.cz tím přináší zcela nový způsob podpory těch, kdo dělají něco pro druhé.

SOUTĚŽIT MOHOU VŠICHNI

Portál Co nás baví.cz funguje na českém internetu déle než rok. Nyní spouští vylepšenou verzi webových stránek a s nimi i více soutěží, do kterých se mohou zájemci se svými soutěžními projekty přihlásit. Na portálu již soutěžila a získala finanční podporu celá řada projektů. Dosud se do soutěží o to, co nás baví, přihlásilo 431 akcí. Mezi nimi byly většinou společenské, kulturní a sportovní aktivity, z nichž bylo oceněno celkem 252 projektů. Mezi pořadatele akcí se rozdělilo přes 2,8 milionů Kč. Podporu získávaly např. projekty jako plesy, menší festivaly či masopusty, sportovní události, programy pro děti, setkání chovatelů a mnoho dalších.

www.conasbavi.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 10. 3. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Co nás baví.cz dává lidem peníze na kulturu, sport i zábavu . Vychytané.cz. [Online] 10. 3. 2011. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4319. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Co-nas-bavi.cz-dava-lidem-penize-na-kulturu,-sport-i-zabavu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:25