Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Venue Club zažije rapovou párty! Rytmus a Tina LIVE!

Oblíbený Venue Club (ex klub Kostel) v centru Prahy bude již 9.dubna dějištěm opravdové superstar party!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
RYTMUS & TINA - Live
sobota 9. dubna 2011 21:00
(konec +- neděle 10. dubna 2011 04:00)
VENUE (ex-Kostel)
Praha (CZ)
Porotce pěvecké talentové soutěže Rytmus, který je momentálně bezesporu nejslavnějším raperem v celém „Československu“ totiž v klubu Venue vystoupí společně s šarmantní moderátorkou této show a v první řadě výbornou zpěvačkou, Tinou.

Všichni návštěvníci si tak budou moci vychutnat v klubu s fantastickou akustikou společný megahit Tiny a Rytmuse – Príbeh. Kromě tohoto šlágru zazní i dlouhá řada dalších známých hitů „diamantového čáva“ a královny slovenské black music.

Rytmus a Tina však nejsou zdaleka jediným lákadlem našlapaného večera. Představí se i populární raperka Vilsy, která po úspěšném debutu Lady Rap před pár měsíci představila svou druhou desku Like Me. Krýt jí záda bude při její show známý pražský DJ Pyel!

Na své si 9.dubna přijdou i milovníci tance, přesněji break dance. Představí se opravdová špička v tomto odvětví, Pentifull crew. Tuto crew jistě znáte z mnoha akcí, na kterých parta talentovaných bboys předvedla své umění. Na dechberoucí show se můžete těšit i v klubu Venue.

Hvězdná jména mezi interprety doplňuje i neméně našlapaná sestava týpků za gramcema! Kromě již jmenovaného DJ Pyela se totiž představí i slavní Djs Mad Skill, Kwé nebo Pedro Rodriguez. Pro tebe a tvý kámoše to znamená jediné, garance parádní muziky od otevření až do brzkých ranních hodin.

Neotálej s nákupem lístků, taky by na tebe totiž už nemusely zbýt! V předprodeji ve všech sítích Ticketstream.cz je seženeš za jedinečných 190,-. Na místě pak za lístky zaplatíš 250,-. Pro náročnější klientelu je připravena speciální VIP Zone, do které se dostaneš v předprodeji za 390,- a na místě za 500,-. Pozor, kapacita VIP je omezena!

Pokud jsi ještě před pár minutami nevěděl, kam v sobotu 9.dubna vyrazit, teď už to víš! Od 21ti hodin tě v klubu Venue, v ulici Michalská 29, čeká mejdan, na který hnedtak nezapomeneš. Doraž si prožít svůj „Príbeh“ ...
Fred
(Fred Durst)
středa 9. 3. 2011 08:00
Durst, Fred. 2011. Venue Club zažije rapovou párty! Rytmus a Tina LIVE! . Vychytané.cz. [Online] 9. 3. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4312. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/--Venue-Club-zazije-rapovou-party!-Rytmus-a-Tina-LIVE!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 12:10