Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Percipio exhibition nabídne skvělou show!

Jedinečná pohybová a hudební show Percipio exhibition se uskuteční již ve středu 9. března v 19 hodin ve Velkém kině Zlín.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Percipio exhibition
středa 9. března 2011 19:00
(konec +- čtvrtek 10. března 2011 02:00)
Velké kino
Zlín (CZ)
Charitativní projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací má za cíl přispět výtěžkem ze vstupného a dražby šperků Canisterapeutickému centru ve Zlíně. „Celý realizační tým usilovně pracuje a zatím jde všechno podle plánu. Snad si diváci odnesou nejen krásný zážitek, ale možná i nový módní doplněk,“ říká manažerka projektu Andrea Bradáčová. „Percipio exhibition získalo záštitu od hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka i primátora města Zlín MUDr. Miroslava Adámka,“ dodává manažerka Bradáčová.

Aukce šperků studentů výtvarných oborů Fakulty multimediálních komunikací je jedním z bodů programu. Právě vydražením jednoho z nich můžete i Vy pomoci Canisterapeutickému centru ve Zlíně.

„Všechny kousky jsou originální, nápadité a jejich tvorba vyžadovala spoustu času a úsilí mladých návrhářů. Mezi těmito doplňky můžete nalézt například dvojici náhrdelníků z dílny výtvarnice Renáty Novákové, které jsou vyrobeny z organzy a krajky a působí velice elegantně. Dále třeba rukávník LuxuryMuff, vyroben z umělé černé kožešiny a zlaté koženky od Anny Cieslarové – Ciché. Kreativním počinem jsou i náhrdelníky vyrobené z CD, které pro Percipio exhibition stvořila Anna Minxová,“ uvádí art koordinátorka Bára Trnková. V kolekci kromě šperků najdete i stylové kabelky.

V průběhu večera se můžete těšit na akrobatické vystoupení skupiny Chebejet, která je hlavním lákadlem programu. Chebejet se veřejnosti představil ve finále televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Dalším účinkujícím je vokální skupina Voxtet, jejichž hudba Vás bude provázet i na následném rautu po skončení večera. Free Dance – taneční studio z Prostějova – uzavírá třetici účinkujících. Shlédnete skvělou show tanečníků, kteří se pravidelně umísťují na předních příčkách v celorepublikových tanečních soutěžích. Pro zpestření programu vystoupí i Canisterapeutické centrum s ukázkou práce se svými psy.
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 8. 3. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Percipio exhibition nabídne skvělou show!. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2011. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4308. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Percipio-exhibition-nabidne-skvelou-show!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 11:16