Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Druhá vysokoškolská party už 9. března v Ostravě !

Party, která umožní setkání všem studentům vysokých škol !
Přidat na Facebook
Po první vysokoškolské párty, která se konala 16. listopadu 2010 k příležitosti Sametové revoluce, je tentokrát na 9. března pro širokou veřejnost připravena party k Mezinárodnímu dni žen. Výjimečnou příležitostí proznovu setkaní všech ostravských studentů bude opět spojení dvou ostravských klubů a to klubu Marley a bývalého klubu People, který byl ve své době jedním z největších ostravských klubů. Návštěvnícitedy mají zároveň příležitost nahlédnout do prostor,které jsou nyní přetvářeny do podoby zcela nové a běžně se zcela nemožné se do prostoru dostat.

„Na příchozí čeká směsice hudebních stylů, které si budou moci poslechnout na třech stagích. Největším lákadlem akce je pražsko-americkéDJské uskupeni Funkmoguls, jehož představiteli jsou DJ Aka a DJ Sean John,“ odhaluje část hudebního složení akce Patrik Piščák, jeden ze spoluorganizátorů akce a zakladatel Partyprotebe.cz Co se týče dalších vystupujících umělců, tak pro vás budou hrát jména jako DJ Dry-Rot, DJ Knom, DJ Giorgio a rovněž zkušený ostravský matador DJ Lowa. Budou se hrát hudební styly v rytmu disco, house, hip-hop, disco-breaxz, elektro a funk.

Jelikož se jedná o párty k příležitosti Mezinárodního dne žen, připravili si organizátořipro každou příchozí ženu malé překvapení, v podobě alkoholického nápoje zdarma. „Každá žena, která bude mít zájem vyplnit kraťoučký dotazník, rovněž získá 1000 Kč poukaz na hodinovou péči o pleť v kosmetickém salónu Miss Cosmetic,“ sděluje nám spoluorganizátor akce, Robin Mochel.

„Doufáme, že párty potěší spoustu návštěvníků, kteří budou mít opět možnost seznámit se se spoustou zajímavých lidí. Ke spokojenosti všech přispějí mimo jiné různé soutěže a akce na alkohol, které jsme připravili,“ zaznívá z úst organizátorů.

Přejme tedy, nechť se párty vydaří a doufejme, že se všichni potkáme ve středu 9. března 2011 v areálu těchto dvou klubů. Pro více informací se podívejte na web organizátorů www.partyprotebe.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 8. 3. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Druhá vysokoškolská party už 9. března v Ostravě !. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4307. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Druha-vysokoskolska-party-uz-9.-brezna-v-Ostrave-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.164s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 02:20