Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prase tvrdí muziku….a to i v sobotu!

Díky pozitivním ohlasům na HardDome stage, která byla poprvé součástí loňského Pig Fest Open-airu a stále rostoucí základně fanoušků v České republice, jsme se i na nadcházejícím díle rozhodli věnovat prostor tvrdšímu pojetí rovných tanečních beatů.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest Wonderland
sobota 26. března 2011 21:00
(konec +- neděle 27. března 2011 06:00)
DK Inwest
Plzeň (CZ)
V sobotu 26.3. se tedy můžete v plzeňských garážích DK Inwest těšit i na hardstyle, gabber a hardcore, které vám budou servírovat DJs v pečlivě vybrané sestavě. A kdo zmíněnou sestavu povolal?

Pigs production se v této věci již podruhé spojila s osobou, která je známa na plzeňské scéně zejména ve spojení s projektem Ingoma a také hudebně osvětovou činností pod hlavičkou Czech Gabber Force. Tou osobou není nikdo jiný než multižánrový DJ Neuf, nový rezident HardDome stage. Kteří DJs ho během večera za gramofony doprovodí a jaké důvody nás vedly k jejich výběru?

RAIDEN (USA)
Kvalitní DJ a showman v jedné osobě. Původem z USA, v současné době žijící v Praze. Je to právě on, kdo obráží se svými sety celou republiku a rozšiřuje tak povědomí o holandské hardcore scéně. Jeho set si rozhodně nemůžete nechat ujít. Bojová sestava za gramofony ve stylu Mortal Kombat bude bezesporu vrcholem celého večera.

Info: www.myspace.com/djraiden
MP3: soundcloud.com/raidencgfNKI
Posila ze severočeských Teplic a další člen Czech Gabber Force. Technicky zdatný DJ, jehož sety jsou charakteristické dlouhými přechody a častými cutovery. Mezi jeho oblíbené desky patří zejména ty aktuální z holandského labelu Enzyme Records, ale často překvapí i nostalgickým oldschoolem, takže se nechme překvapit, co si na nás připraví protentokrát.

MP3: soundcloud.com/dj-nkiDARKWATCHER
Redaktor a člen bookingu Hard Aliance, serveru sdružující české a slovenské fanoušky hardstylu. Jako DJ hraje od roku 2005, nicméně hardstylu se naplno věnuje až od roku 2008, kdy si ho získal definitivně na svoji stranu po návštěvě akce Technomasters 2, kde vystoupili jako hlavní hvězda holandští Showtek.

Info: www.idj.cz/darkwatcher
MP3: http://mp3.sety.cz/darkwatcher-october-mix-hardstyle-sk-mp3.htmlROBAR
Většina lidí si jeho jméno spojí se západočeským soundsystémem Traumatix a s nespočtem mejdanů, které v našem regionu uspořádali. V současné době hraje kromě jiného i hardstyle a gabber, a jelikož jeho pojetí hry patří k těm originálnějším, zasloužil si nominaci do naší sestavy. Jeho hlavním úkolem ten večer bude bezpečně převést tanečníky z hardstyleových vod do temnějších a kalnějších vod hardcoru.

MP3: traumatix.org/robar.tmx/sety/2010/Scream_%28hardstyle_mix%29.mp3MAFIN PHOENIX
Hlavní charakteristikou tohoto mladého elegána je velký stylový záběr. Kromě klidnějších rytmů se ale věnuje i hardstylu. Slyšet jste ho mohli zejména na akcích pořádaných pod hlavičkou Hard Alliance a také loni v létě na Pig Fest Open-airu, kde svým euforickým setem bavil celý stan, proto nebylo třeba jeho další angažmá dlouze zvažovat.

Info: www.idj.cz/mafinphoenix/
MP3: uloz.to/1906619/mafin-phoenix-hard-hard-and-away-remastered-.mp3TVRDAS
Druhý zástupce ze severočeské oblasti a člen soundsytému MachineWorks. Stylově ve vlnách hardstylu a hardcoru nechá vychladnout otáčkoměr gramofonu a pro změnu zatíží výkon svého notebooku a dalších mašinek. Čeká nás pekelná jízda až do brzkých ranních hodin.

MP3: www.myspace.com/tvrdasmwNEUF
Na taneční scéně působí již bezmála 10 let. Je zakladatelem sdružení Ingoma, redaktorem známého webzinu o elektronické a alternativní muzice Eskanoizze.com a členem Czech Gabber Force. V současné době se věnuje především technickému djingu - turntablismu a jeho propojení s různými hudebními styly (breakcore, darkstep, hardcore).

Info: www.facebook.com/pages/Dj-Neuf-Ingoma/180474695301189
MP3: soundcloud.com/eskanoizze/dj-neuf_ingoma-eskanoizze-podcast-2011/download/


Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 8. 3. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Prase tvrdí muziku….a to i v sobotu!. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2011. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4305. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prase-tvrdi-muziku….a-to-i-v-sobotu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:38