Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pig Fest hlásí: Green Home Hard Stage bude pěkně vostrá!

Nový prostor = nové možnosti. I to nabízí garáže plzeňského KD Inwest, kde proběhne 25.-26. 3. další díl Pig Festu, největšího svátku taneční hudby na západě Čech.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest Wonderland
pátek 25. března 2011 21:00
(konec +- sobota 26. března 2011 05:00)
DK Inwest
Plzeň (CZ)
Vedle hlavní Amundsen stage se tak můžete těšit i na druhou Green Home Hard Stage, která v pátek pojede v rytmu tvrdého junglu, darkstepu a breakcoru.

DRY-ROT aka Mike Gora (DvoikaTroika, Abducted records, CZ)
Kolem roku 2001 byl tento ostravský dj naprosto ohromen vystoupením Eda Rushe, Stakky&Skyneta a C4C. Začal se tedy o zlámané beaty zajímat hlouběji, což vyústilo v roce 2005 v pořízení vlastní dj techniky. Dnes již Dry-rot patří ke stálicím moravskoslezské scény. Posledním rokem se pilně věnuje také vlastní produkci - prvotina Scream, na které spolupracoval společně se Spamem, vyjde v únoru tohoto roku na respektovaném americkém labelu Abducted records a další pecky jsou již na cestě. V jeho dj setu jistě uslyšíte tracky od Counterstrike, Neonlight, BSE, Dub Elements, Audio, No Money, ale také vlastní songy a mashupy, prokládané prvky happy hardcore. To vše v kombinaci rychlými a přesnými mixy nenechá jediného prasečího návštěvníka chladným...

produkce: http://soundcloud.com/dry-rot
Info: http://www.dvoikatroika.cz/crew/dry-rot--43/
MP3: http://mp3.dvoikatroika.cz/dry-rot/2010/dry-rot_promo_2009_192k.mp3SMARIO (MKTbros, Drumandbass,cz, CZ)
Marián pochází z muzikantské rodiny z Frýdku-Místku. DJingu se věnuje od roku 2001 a později se stává i úspěšným promotérem na Ostravsku. Dnes už žije v Praze a pravidelně hrává po celé ČR i u našich slovenských sousedů. Od léta loňského roku loňského roku právoplatný člen Drumandbass.cz Co se týče jeho stylu, tak hraje hlavně tvrdší a rychlejší odnože dnb, někdy i tekkno. V jeho dj-bagu najdeme tracky od Bad Company, Temper D, BSE, Maztek nebo finských Future Prophecies...

Info: http://www.drumandbass.cz/dj/smario
video: http://www.youtube.com/watch?v=6IZ3e2HNFak&feature=relatedVULCANIK (Anarcore production,FR)
Člen francouzeké stáje Anarcore production, zkušenostmi a léty prověřený dj a producent. Momentálně žije v našem hlavním městě. Majitel labelu Anarcore. Stylově se pohybuje na vlnách dnb, breakcoru a hardcoru, takže určitě nepůjde o žádný ''zívačky'' , ale o pořádně tvrdý beat.

Info: http://www.myspace.com/djgenocid
video: http://www.youtube.com/watch?v=-RNzYUUqZV8X.MORPH ( Redrum / Drumandbass.cz, CZ)
Jako dj působí od roku 2000. Poprvé o sobě dává vědět vítězstvím ve slovenské soutěži Jim Beam wandet dnb dj v roce 2003. Je zakládajícím členem brněnského sdružení Redrum a v roce 2009 vstupuje také do bookingu Drumandbass.cz Nejraději hraje tracky od Audio, Panacea, K-step či Logistics. DNB v jeho podání je velmi svižný, propracovaný a zábavný. Chlubí se také residenturou na největší zlomené klubovce v Brně - Break4Beats.

Info: http://www.drumandbass.cz/dj/x-morph
video: http://www.youtube.com/watch?v=fFWd6hfpDr8&feature=player_embedded
MP3: http://redrum.rave.cz/mp3/x.morph_03.2010_drumix_dnb_mix.mp3SAYKO
Břeclavský showman dává vždy maximálně volný průchod svým tanečním kreacím, které z něj dělají ten nejživější drum & bassový nástroj, prezentující tvrdší a temnější záležitosti.

Info: www.myspace.com/sayko_dj
MP3: mp3.sety.cz/sayko-partymachine-guest-mix-kiss-radio-2010-mp3.htmlCRASH
Jeden ze zakladatelů Noisy Pioneers pomohl k rozvoji domažlické scéně a postupem času se přes eventy jako Noisy Revolution nebo Sunset dostal až k podpoře Pig Festu.

Info: www.noisypioneers.cz
MP3: www.noisypioneers.cz/downloads/Crash_WBD.mp3SYNDROME
Syndrome je jedním ze zakládajících členů jihočeské party Frutakru, za 6 let hraní vystoupil v mnoha klubech po celých Čechách, ale nejčastěji je k zastižení právě na jihočeských parties, mimo jiné vystupoval také na budějovické Therapy Sessions Czech Republic. Čekat můžete převážně techstep.

Info: frutakru.wz.cz/news.htm
MP3: dnbshare.com/download/syndrome-promomix.mp3.htmlNEUF
Na taneční scéně působí již bezmála 10 let. Je zakladatelem sdružení Ingoma, redaktorem známého webzinu o elektronické a alternativní muzice Eskanoizze.com a členem Czech Gabber Force. V současné době se věnuje především technickému djingu - turntablismu a jeho propojení s různými hudebními styly (breakcore, darkstep, hardcore).

Info: www.facebook.com/pages/Dj-Neuf-Ingoma/180474695301189
MP3: soundcloud.com/eskanoizze/dj-neuf_ingoma-eskanoizze-podcast-2011/download/Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 5. 3. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Pig Fest hlásí: Green Home Hard Stage bude pěkně vostrá!. Vychytané.cz. [Online] 5. 3. 2011. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4304. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pig-Fest-hlasi:-Green-Home-Hard-Stage-bude-pekne-vostra!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 02:24