Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Exploze energie a strhující show – to jsou němečtí Scooter v Brně!

Do chvíle, kdy pavilon G1 na brněnském výstavišti pohltí typický rave karneval německého tria Scooter, plný laserů, efektů, ohňů, tanečnic a úžasných LED projekcí, zbývají pouhé 2 týdny.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Scooter live!
pátek 18. března 2011 19:00
(konec +- sobota 19. března 2011 02:00)
BVV
Brno (CZ)
Obrázek o tom, jak vypadá jejich show v duchu hesla „faster, harder, Scooter“ si můžete udělat na základě videa z vystoupení v HamburguVstupenky na brněnský megakoncert jsou stále k dispozici v sítích Ticketpro a Ticketportal a v tradičních předprodejních místech, jejichž seznam najdete na www.brnokoncert.cz Vstupenky na stání bude možno zakoupit také na místě.

Koncert Scooter proběhne ve pátek 18.3. v Pavilonu G1 na brněnském výstavišti, čas otevření pavilonu je stanoven na 19:00. O hudební produkci před samotným koncertem se postará nejoblíbenější český DJ Orbith a POZOR! po skončení koncertu akce nekončí – párty s DJ Orbithem, k němuž se připojí také brněnský DJ a producent Mekki Martin, pokračuje do časných ranních hodin a možná přijde i H.P.Baxxter...

Přesný časový plán koncertu bude oznámen týden před koncertem.Nyní vám přinášíme organizační pokyny týkající se příjezdu či příchodu, parkování a další informace, které je dobré vědět.

1. Čas otevření
Pavilon G1 bude pro veřejnost otevřen v 19 hodin.

2. Příjezd k areálu autem a parkování
Pro vstup do areálu BVV použijte bránu č. 1 – hlavní vstup. Zde bude také umístěna pokladna pro zakoupení vstupenek a akreditační pokladna se seznamem hostů.
GPS souřadnice této brány jsou: 49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E
Parkování bude možné na parkovišti před hlavní bránou BVV.

3. Příjezd prostředky veřejné dopravy a vstup do areálu
Návštěvníkům, kteří nebudou cestovat autem, doporučujeme použít tramvaj – linka č. 1 ve směru Bystrc na zastávku Výstaviště – hlavní vstup.

4. Vstup do haly
Od 19:00 bude pavilon G1 otevřen pro návštěvníky. Vstup do pavilonu pro držitele vstupenek do sektoru STÁNÍ a VIP je z boku. Držitelé vstupenek GOLD budou mít samostatný vchod – vstup od haly G2. Oba vstupy budou viditelně označeny.

5. Členění haly, pohyb po hale
Pavilon je členěn na sektory STÁNÍ, VIP TRIBUNY (sezení) a GOLD. Vstupenka do sektoru GOLD držiteli umožňuje vstup samostatným vchodem bez front, vstup na galerii s výhledem na koncert, pohodlné sedačkové posezení, oddělenou šatnu zdarma (umístěna na galerii), samostatné wc a bar.

Návštěvník se vstupenkou do sektoru STÁNÍ se může pohybovat po pavilonu s výjimkou sektorů VIP a GOLD, návštěvník s VIP vstupenkou po celém pavilonu s výjimkou sektoru GOLD. Důležité upozornění: VIP vstupenky je nutné uschovat i po odtržení kontrolního útržku, budou požadovány při vstupu na VIP tribunu. Držiteli GOLD vstupenky bude lístek směněn za pásku.

Občerstvení budou zajišťovat bary s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů rozmístěné po obvodu haly a také několik stánků s jídlem. Pavilon bude vytápěný, návštěvníkům bude k dispozici velkokapacitní šatna a také toalety situované v průchodu k pavilonu G2. Samozřejmostí je kvalitní nazvučení koncertu (Tservis).

6. Není dovoleno vnášet do haly vlastní občerstvení a nápoje. Zákaz vstupu psů a domácích zvířat. Deštníky doporučujeme odložit v šatně. Fotografování a pořizování videozáznamů na profesionální techniku není dovoleno.

Plán BVVA jistě vás také zajímá, jak bude vypadat stage :)


Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 5. 3. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Exploze energie a strhující show – to jsou němečtí Scooter v Brně! . Vychytané.cz. [Online] 5. 3. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4303. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Exploze-energie-a-strhujici-show-–-to-jsou-nemecti-Scooter-v-Brne!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:06