Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Valentýnská Free Fly Party

Už je to tu zase – nejlepší housový mejdan na Zlínsku za podpory Rádia Zlín! Pravidelný 2 měsíční přísun energie k lítání zabalené do taneční podoby se bude zase konat! Jako vždy v klubu Velryba ve Zlíně na Jižních Svazích!
Přidat na Facebook
Tato oblíbená tradiční zlínská party Free Fly je přímo spojena s pořadem „Style Clubbing“ na Rádiu Zlín, který se vysílá pod taktovkou Marcuse Coopera každý pátek od 20h!

Znovu se bude lítat a i tentokráte půjde o luxusní tématický mejdan! Bude věnovaný zamilovanému Valentýnskému tématu – takže Valentýnský srdcový mejdan!

Co patří k Valentýnu?
Jasně je to motiv srdce ve všech podobách! A ten vás bude provázet celou párty a bude se kolem tohoto srdcového motivu soustředit i spoustu specialit!

Určitě jste si zvykli, že se vstupem to není jen tak! A kdo bude opět chytrý a odekoruje se, obleče nebo vezme prostě sebou na mejdan něco s výrazným motivem srdce, může ulevit svojí peněžence při vstupu! Nápadům se meze nekladou, můžete se obléct, pomalovat, vzít obraz, plakát, sochu…no prostě co chcete! Důležité je, aby na dané věci či oblečení, byl výrazný motiv srdce a máš levnější vstup!

Co muzika a DJs?
Na přání mnoha z vás bude hlavním hostem opravdu zvučné jméno! Dj ORBITH (www.djorbith.com) je tím kdo vás po dlouhé době rozpumpuje ve Zlíně svým electrem, až na pokraj zkratu…! :o) V rytmu electra s příchutí housu, to do vás bude pouštět pod napětím samozřejmě taky Dj MARCUS COOPER (www.marcuscooper.com) a veselým progresivním housem vás bezpochybně rozvibruje Dj RAJU (www.studio54.cz) z fenoménálního Studia 54 Praha!

Za domácí bojovníky tu bude opět známýDj Felix se svým fresh mixem a svoji premiéru s electro housovým setem bude mít i mladý nadějný Dj Andree z booking DJs vychytane.info!

Není pochyb, že znovu zavládne famózní taneční atmosféra, tak jako na minulém dílu! Kdo nebyl, nemůže chápat, ale měl by pochopit…! Kdo byl, velice dobře ví.., o čem to je!!!

Mejdan to bude Valentýnský a srdcový! Čekají na vás speciální dekorace klubu v tomto duchu a pro zamilované další tématické vychytávky! Valentýnské focení pro zamilované a sekt zdarma na baru pro opravdu zamilované páry!

Připomeneme si taky tradiční speciality patřící k mejdanu Free Fly:
  • Free 6x Sexy Go-Go i na barech!

  • Free další akční drinky za srandovní ceny!

  • Free ovoce!

  • Free Projekce od Lajdáka!

  • Free Dekorace od Honey!

  • Spousty Free svůdných sexy holek a fantastická uvolněná lítací atmosféra mejdanu!
Přijďte si zase zalítat na Free Fly a uvolnit se pořádně na nejlepším housovém mejdanu Zlínska! Záleží jen na vás, v kolik tohle mejdlo skončí….!

Vstupné:
Do 23h v oblečení nebo s věcí s motivem srdce = holky zdarma / kluci za 50,-
Po 23h v oblečení nebo s věcí s motivem srdce = 70,-
Registrovaní v klubu „Volného lítání!“ = 70,-
Jinak ostatní = 99,-Line up mejdanu:
21-23 Andree
23-00 Felix
00-01,30 Orbith
01,30-03 Raju
03-04,30 Marcus Cooper
4,30-06 Felix

Více o Free Fly se dočtete na specializovaném webu www.freefly.zlin.cz


majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 8. 2. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Valentýnská Free Fly Party. Vychytané.cz. [Online] 8. 2. 2007. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=430. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Valentynska-Free-Fly-Party
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 18:04