Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Funglové album od Re:Locate

Re:Locate vydali nové album. Čekáte trancový nářez? Nejste daleko od pravdy, ale toto album je rozhodně víc než nový mop za šest stovek na vymytí mozku. No posuďte sami...
Přidat na Facebook
Re:Locate - Rogue Re:Locate alias Paul Moelands se poprvé představil světu v roce 2003 kdy vydal svůj první singl Waterfall. Tento singl se po 3 letech oběvil na jeho debutovém albu nazvaném Rogue, které si teď trochu rozeberem. Obsahuje 14 tracků a má celkovou délku 74:18, což tedy klobouk dolů není vůbec málo! Album je celé v trancovém stylu, ale rozhodně to není nic pro nezasvěcené. Určitě si na něm nejvíc smlsnou milovníci trancu, ale nepochybuji o tom, že si ho oblíbí i vyznavači jiných stylů. A co vás čeká? Posuďte sami....

1. Rogue - Od začátku se na vás vyřítí tanečně laděné rytmy, ale nenechte se mýlit... Song asi po minute přejde do typické pomalé pasáže, kdy zní jen melodické stringy a všechny beaty zmizí. Pomalý nájezd začne nabírat na obrátkách a máme z toho skvěly trancový kus, který si oblíbila spousta světových DJs.
2. Sobre Saliente (feat Jonas Steur) - Výborný kus, ze kterého jde cítit nádech Castamary Jonase Steur. Rozhodně stojí za poslech.
3. Escape – Ženský hlas tomuto songu dodává dynamičnost a velmi dobře se poslouchá.
4. Placebo (featuring Kimito Lopez) - Trochu najetější, hlubší basova linka a jemný melodický string je k poslechu jako dělaný.
5. Absoluum (Album Edit) - Klasická trancovka s pomalou pasáží jak má být.
6. Alcatraz (featuring M.I.D.O.R.) - Spolupráce Re:Locate s M.I.D.O.R. přinesla plody tak sladké, až z nich škrábe v krku. Další adept na Top 50 DJejova playlistu.
7. Dewdrops Of Sunlight - O něco pomalejši a pohodovějši kousek, spíše určený k polední poobědové siestě. Ale to mu rozhodně neubíra na kvalitě.
8. Spirit (featuring Menno de Jong) - Další z povedených kousků. Pomalá pasáž rozhodně stojí za poslech. Zbylá část tracku je pohodový ne moc nadupaný soft trance.
9. Waterfall (Album Edit) - Ano, je to tak. Na tomto novém albu se objevil i kousek, díky kterému se Re:Locate v roce 2003 dostal do podvědomí většiny DJs. Prostě nezapomenutelný kousek... :)
10. Samburu - Jedna z mých oblíbených. Tento track se poněkud liší od zbytku celého CD, což mu ovšem přidává na výjimečnosti. Celý je ve stylu tribal trancu jemně připomínající Tomaz & Filterheadz - Sunshine a rozhodně stojí za poslech.
11. Remorse (Album Edit) - Věc, která má své pro i proti. Takový spíše průměr...
12. Silver Morning Sun - Jeden z mála zpívaných songů na tomto albu. A rozhodně to není promarněný pokus. Zpěv podkresluje hluboká basová linka, což nezní vůbec špatně...
13. Typhoon (Album Edit) - Trošku našláplejší, stringovější, nicméně mě osobně moc neuchvátila.
14. Jetstream (feat Thomas Bronzwaer) - Opět a zase track který se nevymiká povaze alba. Ale i tento není k zahození.

Ukázku pilotního tracku:

Celé album hodnotím velice kladně. Najdou se samozřejmě i zde věci, které neuchvátí, ale určitě nezamrzí...
Andree
(Ondřej Škrabánek)
středa 9. 8. 2006 08:00
Škrabánek, Ondřej. 2006. Funglové album od Re:Locate. Vychytané.cz. [Online] 9. 8. 2006. [Citace: 12. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=43. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Funglove-album-od-Re:Locate
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.10.34
Serverový čas: středa 12. srpna 2020 19:24