Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

OLD SCHOOL TECHNO: Oficiální sraz technařů ze Vsetínska

19.3 se ve Vsetínském Bunkr Clubu odehraje opravdová oldschoolová techno mánie. Můžete se těšit na techno pecky z dob minulých, kdy bylo klasické techno v největším rozmachu, zazní zde samozřejmě i nejžhavější pecky z aktuálního soundu. Jako Headliner celé akce se představí opravdová techno legenda, dj, který se může chlubit opravdu mnoha úspěchy u nás i v zahraničí, sám pan KAISERSOZE.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Old School Techno
sobota 19. března 2011 21:00
(konec +- neděle 20. března 2011 04:00)
Bunkr Club
Vsetín (CZ)
KAISERSOZE se nám určitě představí v tom nejlepším světle a pokud si pamatujete na akci TRANCE VISION 2, kde byl KAISER také hlavní hvězdou a kde dokázal přilákat a řádně rozhýbat přes 250 lidí, tak si můžete být jistí, že tentokráte to bude minimálně podobné.

Ze spřátelené agentury XMIX k nám dorazí LEGEND BEE a BODY BASS. Jsou to djové, kteří si neberou servítky a určitě nám předvedou hodně nakutý set. Jsou to vyznavači tvrdšího techna, a proto se můžete těšit, že se pořádně zapotíte při jejich duelu v oldschoolovem setu.

Po dlouhé době se do našich luhů a hajů vrací DJ XTR z agentury oh-la-la. Tohoto showmena určitě znáte z mnoha akcí po celém Valašsku. Jeho párty typu opičárna, ctrl X a ENTERPRISE jistě ještě dnes zaznívají ortodoxním technařům v uších. XTR nám určitě předvede ty nejlepší tracky, které za svou dlouhou dobu hraní nasbíral.

Další zástupce agentury OH-LA-LA je Vsetínskému publiku dobře známý Petr Švirák aka PETER DAMAGE. Jeho mix má opravdu šťávu a davy po něm šílí. Určitě nám zase předvede nekompromisní mix plný nečekaných zvratů a energických tanečních kreací.

DJ SMOKE si na této akci zavzpomíná na staré časy, konkrétně na akce s názvem SCHRANZ SHLEHA a to bude pro něj taky důvod zvedat BPM opravdu vysoko. Ano jak správně tušíte, představí se zde ve specialním schranzovém setu

A v neposlední řadě nám na akci zahraje DJ W@MI, který už si na Vás brousí zuby, se speciálním techno-schranzovým setíkem připraveným jen pro tuto noc.

Jelikož celá akce bude zároveň pojata jako sraz technařů, kteří jezdívaly, nebo ještě jezdí, na ty největší techno párty po celé republice, připravily jsme si pro ně jednu specialitu.

Na párty bude neuvěřitelným a monstrózním způsobem posílena zvuková aparatura, jen na basech bude přidáno 6KW s elitními repráky RCF, což už Vám bude opravdu třepat nohavicemi a budete se cítit jako na opravdu obrovské techno akci.

zdroj: TZ SoundMachine
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 3. 3. 2011 08:00
Prachař, Štěpán. 2011. OLD SCHOOL TECHNO: Oficiální sraz technařů ze Vsetínska. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2011. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4299. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/OLD-SCHOOL-TECHNO:-Oficialni-sraz-technaru-ze-Vsetinska
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:20