Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ Robert Burian na Kravíně?

ANO, čtete správně! Agentura Sound – Machine si pro Vás připravila nezapomenutelnou a jedinečnou akci s názvem Sound-Machine vol.3. Jak již sám název napovídá, zúčastní se této velkolepé akce hvězda DJ Robert Burian.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SOUND MACHINE vol. 3
pátek 15. dubna 2011 21:00
(konec +- sobota 16. dubna 2011 04:00)
Kravín
Valašské Klobouky (CZ)
Robert se pyšní titulem nejlepšího Slovenského DJe a připravil si pro Vás jedinečný hudební mix v podobě Trancu a tech trancu.Robert je nejen DJ, ale i producent a jeho produkce je podporována předními světovými DJs (ARMIN VAN BUUREN, TIESTO, MARKUS SCHULZ, ABOVE and BEYOND, SANDER VAN DOORN, FERRY CORSTEN...)

Je spousta věcí, které by se dali o Robertovi napsat. K těm nejúspěšnějším patří např. jeho singl „You“, který pustil DJ Tiesto na své show Trädgarden, Gothenburg před více než 25000 davem. Viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=hLSAbJsEBko .

Mimo jiné si také zahrál s nejlepším DJem planety - ARMINem VAN BUURENem na akci „ASOT 450“ v Bratislavě.

Další hudební medicínu Vám naordinuje DJ Nesquik, jehož současná stylová definice zahrnuje progressive, tech-house a electro, které ve svých setech míchá s chirurgickou přesností. Za svou kariéru vystoupil po boku těch největších zahraničních jmen, jakými jsou Carl Cox, Umek, Marco V, Sébastien Léger a jeho sound je slyšet na všech známých eventech (Pleasure Island CZ, O2 Arena, Mecca, Duplex). Právem se stal rezidentem dvou top tanečních klubů v Praze.

Myslíte,že je to vše? OMYL!

Na perfektní mix toho nejlepšího TECHNA se můžete těšit od DJe KAISERSOZEho.

KAISERSOZE je česká techno legenda , kterou si myslím netřeba představovat, má obrovskou oblibu u domácího publika, kterou si vydobyl perfektním mixem a kvalitním výběrem tracků. Prakticky všude dokáže dostat celý taneční parket do varu.

Jeho nadupaný mix je známý nejen u nás, ale i v zahraničí. Zúčastnil těch největších českých i zahraničních clubových párty a festivalů (Gazometer, Biosphere, Nova (Linz), Friday At Cazin (Linz), Tunnel (Linz), Flex (Wien), Camera (Wien), Orion Hall, Time Warp, Apokalypsa, Citadela, Mácháč, Summer Of Love, Cosmic Trip Festival, Bee Free, Pohoda., Summer Session, Planet Festival, Creamfields, ROXY) a mnoho dalších.

Za JZD promotion přijal pozvání zkušený matador DJ Martini, který bezesporu roztančí publikum svým kvalitním mixem. Za agenturu Sound-Machine se zde představí za mixem všem notoricky známý DJ Smoke (B-Day párty), DJ W@MI a John Massiwe.

zdroj: TZ SoundMachine
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 3. 3. 2011 08:00
Prachař, Štěpán. 2011. DJ Robert Burian na Kravíně?. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2011. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4298. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Robert-Burian-na-Kravine?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 07:07