Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jste mladí a chcete podnikat? Tohle je článek pro vás.

O tom, jak obohacující může být společné setkání Akademie mladých podnikatelů, se mohlo přesvědčit 12 členů, kteří se společně sešli s členy správní rady Mladých podnikatelů (Aleš Durďák, Roman Janál, Filip Turecký a Marek Maňásek) během sobotního odpoledne (26.2.). Hlavní náplní programu byly tři prezentační bloky akademiků Davida Weila, Lukáše Oslzly a Pavla Horalíka.
Přidat na Facebook
Program zahájil předseda správní rady Aleš Durďák. Především zdůraznil, že tato setkávání přináší řadu zajímavých názorů, které mohou vyústit v perspektivní projekty. Také podokl, že by se setkávání neměla vést v duchu monologů.

„Z dřívějších projektů jsem se setkávál s tím, že někteří členové svými znalostmi a zkušenostmi výrazně převyšovali před ostatními. V projektu Mladí podnikatelé jde primárně o rozvoj všech členů akademie, proto se snažíme zapojit všechny prostřednictvím interaktivních projektových forem,“ dodává Aleš Durďák.

Moderátorem setkání byl člen správní rady Roman Janál, který opět nezklamal a přesvědčil všechny zúčastněné o svých moderátorských kvalitách, spojených s velkou mírou pohotovosti a špetkou humoru. „Pan Janál vedl celý program znamenitě a velmi profesionálně,“ dodal Karel Kolaja, který se zúčastnil Akademie mladých podnikatelů již podruhé.

První prezentační blog si připravil David Weil, který je studentem na Obchodní akademii v Uherském Hradišti. Jeho přednáška na téma slevových portálů se zabývala prognózami a vývojem tohoto segmentu, který zaznamenal v České republice neuvěřitelný rozmach.
Dalším prezentujícím v pořadí byl Lukáš Oslzla, taktéž student Ochodní akademie. Jeho téma, týkající se gastro portálu Scuk.cz, zaznamenalo výraznou debatu, řešící současný stav gastrononomie v celé České republice.

Závěrečnou prezentaci obstaral Pavel Horalík, provozovatel společnosti Kreativka. Jeho přednáška se týkala Barcampu (mezinárodní síť otevřených konferencí a workshopů), kde byl Pavel účasten jako host (19.2., Vsetín) a proto se neváhal o tuto zkušenost s ostatními podělit. Dle většiny účastníků se jednolo o nejzajímavější část z celého bloku.
Další setkání Akademie mladých podnikatelů je plánováno na duben, přesný termín ani téma však ještě nejsou oficiálně zvěřejněny.

Více informací naleznete na www.mladipodnikatele.cz

Zdroj: TZ Aleš Durďák
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 3. 3. 2011 08:00
Prachař, Štěpán. 2011. Jste mladí a chcete podnikat? Tohle je článek pro vás.. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4296. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jste-mladi-a-chcete-podnikat?-Tohle-je-clanek-pro-vas.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 13:37