Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

GROOVIN´ - back to the roots v Mersey

Již tento pátek!
Přidat na Facebook
Po delší době, než je pár let, po mnoha festivalech, klubových parties a propařených nocí se spoustou přátel, jsme se rozhodli oprášit mejdan, který v letech 2005 – 2007 vrátil do Mersey kvalitní house music a retro styly s ní úzce spojené. Groovin* byla párty, která začala naprosto spontánně, s oblibou v původní disco muzice 70tých a 80tých let, která dala později vzniknout spoustě slavným hitům současné scény taneční a elektronické hudby.

A když nad tím tak přemýšlíme, tak ani nevíme, jak a proč tehdy skončila - prostě zmizela. Nyní v nepřehledné skrumáži hudebního balastu je čas tuto ojedinělou noc oživit a nechat se unášet na vlnách originálních songů.

Bez 70´s disca by nebylo house music a bez 80´s hitu by neskřípalo elektro. Proto během této noci budeme stylově proplouvat od Randy Crawford, Kool and the Gang, Bee Gees, Donny Summer k hudebně spřízněným melodiím house producentů jako Stardust, Modjo, Shapeshifters či Layo&Bushwacka, abychom se pak stylovým přemostěním v podobě Jamiroquai, EBTG, Inner City či Crazy P, Tensnake nebo Cassius dostali zpět do let osmdesátých, zastoupených projekty jako Bronski Beat, New Order, Sabrina, Dead or Alive a odtud již pak v pokročilejších hodinách neměli daleko ke jménům jako Tiga, Alan Braxe, Mylo, Justice nebo Daft Punk a poté klidně zase zpět….sem a tam na vlnách toho nejkvalitnějšího a nestárnoucího hudebního materiálu až do kdy nám to naše těla, peněženky, boty a svědomí dovolí… :)

O tohle všechno se postará dvojice djs stojících u zrodu této noci, bratři v mixu i mimo něj, nadšenci kvalitní hudby, retro stylu a nekonečných večírků – Louis & Guga.
Sekundovat jim bude dj, který nikdy nesáhne pro špatnou desku, protože takové ve svém dj bagu prostě nemá – Dj Kellys.

Dámy a pánové, přijměte pozvání na legendární párty v neméně legendárním brněnském klubu!

4.3. 2011 Groovin* v Mersey!

Odhoďme škatulky a pojďme se bavit!

We groove ya!

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 1. 3. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. GROOVIN´ - back to the roots v Mersey. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2011. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4291. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/GROOVIN_---back-to-the-roots-v-Mersey
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.043s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 14:04