Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Partybus.sk ze Slovenska nabízí dopravu na Sensation!!!

Jízda partybusem s Partybus.sk zaručí vždy tu správnou partii lidí a skělou zábavu již cestou na akci. Cesta zpátky se často promění v příjemnou afterparty.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sensation Celebrate Life
sobota 28. května 2011 21:00
(konec +- neděle 29. května 2011 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Počas celé jízdy hraje v partybuse výlučne hudba ve stylu cílového podujetí nebo relevantního hudebního DVD. Cestující si taky mohou nechat přehrát i vlastní muziku. Live DJ na palubě autobusu se samostatným výkonným zvukovým aparátem sa stal oblíbeným bonusem. Zdarma welcome drinky, tombola s cenami od našich partnerů nebo exkluzivní slevy v partnerských obchodech, to vše jsou další výhody cestování s Partybus.sk.Každý partybus má svého vlastního vedoucího a/nebo stewarda, kterí se počas jízdy starají o všechny požadavky a přání cestujících a ti si pak po příjemné jízde mohou ješte více vychutnat samotnou akci. Po skončení akce poskytne partybus okamžitý a bezstarostný návrat domů. Partybus je ideální způsob pohodlné dopravy nejenom pro větší skupiny a páry, ale taky pro jednotlivce, kteří by bez téhle příležitosti možná zůstali doma. Autobusy jsou téměř vždy vybaveny vlastním WC. Na trase jsou stanoveny zastávky na čerpacích stanicích. Nepotřebné osobní věci (oblečení, batohy a pod.) je možné počas akce nechat bezpečne uložené v autobuse.Partybus startuje většinou z Bratislavy, v případě většího zájmu je možný start anebo zastávka taky v jiných městech na Slovensku nebo v Čechách (např. při zájezdech do Holandska či Německa). Řidiči mají vždy zajištěný nerušený spánek v blízkem hotelu a po skončení každé párty jsou partybusy připravené opět přímo před místem konání již 30-60 minut před odjezdem.

Zapomeňte na starosti s řízením a pitím, oplatí se myslet na řidičák a nechat auto doma. Nemusíte čekat na vlak nebo linkové autobusy, nemusíte honit mětskou hromadnou dopravu nebo hledat a platit
parkování. Stačí nasednout do partybusu a soustředit sa na to podstatné – na své oblíbené headlinery, hudbu a zábavu. Navštivte www.partybus.sk a vyberte si tu svou nejbližší jízdu!

Partybus.sk zájezd na Sensation 28.5.2011 na Facebook-u:
http://www.facebook.com/event.php?eid=185067564842033

Aftermovie z partybusu na Sensation Praha 2010 (3 autobusy, 150 partypeople):Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
úterý 1. 3. 2011 08:00
Slovák, Miroslav. 2011. Partybus.sk ze Slovenska nabízí dopravu na Sensation!!!. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4288. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Partybus.sk-ze-Slovenska-nabizi-dopravu-na-Sensation!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 10:50