Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rara Avis, Kofe-In a NiceLand zvou v březnu na mejdan do Prahy

Prosincový koncert Rara Avis v Lucerna Music Baru byl bohužel pro nemoc zrušen, tento večírek, na kterém vystoupí take Kofe-In a Niceland a který se koná v souvislosti s jarním turné kapely, však bude více než dostatečnou náhradou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert Rara Avis, Kofe-In a NiceLand
úterý 8. března 2011 21:00
(konec +- středa 9. března 2011 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Rara Avis totiž pracují na novém albu a ke spolupráci na něm si pozvali odborníka na slovo vzatého - britského producenta Neila Douglase, známého ze spolupráce se Stereo MC's nebo Oasis. Nedávno Rara Avis vypustili do světa první ochutnávku z připravovaného alba, singl s názvem Queens, ke kterému v současnosti natáčí videoklip.

Skupina KOFE-IN vznikla roku 2006 a soustředila kolem sebe zkušené muzikanty, kteří se do té doby věnovali žánrově různorodým projektům. Zrodilo se seskupení charakterizované nabroušenými kytarami, nekompromisními saxofonovými sóly, teatrálně nadrzlým projevem frontmana a pulsující rytmikou živého bubeníka podpořenou elektronickými beaty. Formace KOFE-IN kombinuje rockovou muziku s eletronickými základy. Díky rozmanité muzikantské zkušenosti jednotlivých členů skupiny jsou do skladeb implantovány prvky různorodých hudebních žánrů. V celkovém soundu se odráží vliv různých hudebních stylů a pod rockovým hávem je možno zaslechnout electro, trance nebo drum'n'bass.

NiceLand byl původně projekt jednoho muže, nyní však vystupují jako čtyřčlenná kapela. Aktuální desku s názvem God Has Her Eyes která vyšla v říjnu a na niž hostoval napřiklad Andy ze Sunflower Caravan nebo členové České filharmonie, produkoval Amák z (Night) spolu s Kayem Buriankem (Sunshine) a Martinem Přikrylem (The Prostitutes). V listopadu překvapili fanoušky fetišistickým videoklipem k písni Sleep At Night, který pro Nicelanda natočila jeho kamarádka v Los Angeles.

Vzhledem k datumu konání koncertu, kterým je 8. března, by se chtělo říct, že to bude skvělá oslava MDŽ. Fanynky Rara Avis, Kofe-In a Niceland však budou určitě mít spoustu jiných důvodů ke koupi vstupenek, než zrovna oslavu komunisty zprofanovaného svátku. Mejdan to však bude zcela jistě povedenej a vzhledem k tomu, že se jedná vesměs o samé fešáky, dá se očekávat i nějaká ta podprsenka hozená na podium.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal a v pokladně Lucerna Music Baru za 120 CZK + poplatky, na místě za 160 CZK.

Více info na: www.bandzone.cz/raraavis, www.myspace.com/raraavismusic, www.kofe-in.cz, www.myspace.com/kofeinmusic, www.myspace.com/nicelandmusicpage, www.bandzone.cz/niceland, www.musicbar.cz, www.facebook.com/dsmackupromotion, www.dsmacku.com

Zdroj: TZ D SMACK U PROMOTION spol. s r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
sobota 26. 2. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Rara Avis, Kofe-In a NiceLand zvou v březnu na mejdan do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 26. 2. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4284. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rara-Avis,-Kofe-In-a-NiceLand-zvou-v-breznu-na-mejdan-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 10:34