Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pražská sebranka The Chancers vydá již čtvrtou desku

Proslulá mezinárodní pražská 2tone sebranka The Chancers se už v březnu připomene s novou deskou. Album nazvané The Age of Rudeness vyjde po čtyřech letech, které kapela strávila na tuzemských i světových klubových pódiích a festivalech. Křtít se bude 10. března v pražském Paláci Akropolis.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert The Chancers
čtvrtek 10. března 2011 19:30
(konec +- pátek 11. března 2011 02:30)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
„K nahrávání jsme tentokrát přistoupili úplně jinak,“ vysvětlují The Chancers. Písničky na desku totiž kapela nahrávala průběžně poslední dva roky, v různých studiích a s různými lidmi. „Chtěli jsme získat víc pohledů na muziku, kterou děláme. Proto jsme několik písniček natočili třeba během našeho loňského turné po Skotsku anebo jsme naopak pro produkci oslovili Ecsona Waldese, který je spojený spíš s elektronickou scénou,“ popisuje chystanou nahrávku saxofonista Honza Vedral.

Na pestrosti zvuku desky The Age of Rudeness, kterou kapela v těchto dnech finišuje, se podílela řada hostů. Produkce jedné z písniček se třeba ujal známý britský reggae hudeník Ed Rome, který i v tuzemsku několikrát hrál se svou kapelou The Big.

Věk drzosti, jak by se dal přeložit název desky, už předznamenal videoklip k písničce Rudeboy Back in Jail, který natočil Risto Sokolovski. Skladba se objevila i na vinylové kompilaci Kings of Prague, jejíž náklad je už rozebrán. The Chancers také nedávno zabodovali na mezinárodní kompilaci k třicetiletému výročí existence legendární britské kapely Madness.

Hostem křtu v Paláci Akropolis bude žhavé jméno tuzemské podzemní rockenrolové scény, kapela Unholy Preachers, nový projekt hudebníků z Phantoms on Fire. Po koncertě budou The Chancers na Malé scéně pokračovat v oslavách novinky společně se soundsystémem Rude Audio, ve kterém hrají přímo členové kapely. Vstup na křest stojí v předprodeji 120 CZK a na místě 160 CZK.

Jako předzvěst nové desky jsou pro fanoušky na stránkách www.chancers.cz zdarma ke stažení první dvě, dnes už vyprodaná alba The Chancers.

Zdroj: TZ D SMACK U PROMOTION spol. s r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
sobota 26. 2. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Pražská sebranka The Chancers vydá již čtvrtou desku. Vychytané.cz. [Online] 26. 2. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4283. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prazska-sebranka-The-Chancers-vyda-jiz-ctvrtou-desku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.134s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 20:37