Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podnapilí muži přijeli řádit do Zlína z Částkova

Skupina tří mužů řádila v pátek večer na náměstí Míru, ničili reklamní poutač a poškodili přenosné dopravní značení. Jeden z mužů dále na ulici Dlouhá vstupoval do vozovky a ohrožoval bezpečnost a plynulost silničního provozu.
Přidat na Facebook
Na skupinku tří podnapilých mužů, kteří řádili v pátek, kolem půl deváté hodiny večerní na náměstí Míru, upozornil MP Zlín všímavý občan. Uvedl, že měli poškodit reklamní poutač a poškodit přenosné dopravní značení. K danému místu byl ihned nasměrován MKDS, který dotyčné sledoval při jejich přesunu na ulici Dlouhá, kde jeden z nich, později zjištěný 33letý muž, vstupoval do vozovky a svým jednáním ohrožoval bezpečnost a plynulost silničního provozu. K povedené skupince byly okamžitě vyslány hlídky Městské policie Zlín, které ji společně s hlídkami Policie ČR zastihli na ulici Kvítková. Všichni tři muži, dva z Částkova ve věku 33 a 22 let a jeden z Březolup ve věku 31 let, odmítali uposlechnout výzev k prokázání totožnosti a neustávali v pokřikování vulgarizmů vůči oběma bezpečnostním složkám. Jeden z mužů se pokusil z místa odejít, v čemž mu bylo zabráněno za použití služebních pout. Dva nejvíce agresivní muži, oba z Částkova pak byli převezeni do BN Zlín a poté oba skončili v PAZS Kroměříž. Jejich protiprávní jednání si převzali k dalšímu šetření kolegové z republikové policie.

Podnapilá řidička bourala s 2,065 promile alkoholu v organizmu
V neděli, krátce po půl deváté hodině večerní, přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že na sídlišti Jižní svahy se stala dopravní nehoda. Řidička, která narazila do sloupku s dopravním značením, který vyvrátila, by se navíc měla nacházet v podnapilém stavu. Na místo byla ihned vyslána hlídka z okrskového pracoviště Jižní svahy. U 40leté řidičky ze Zlína byla provedena orientační dechová zkouška, která prokázala 2,065 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k této skutečnosti byla vyrozuměna Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 14. 2. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Podnapilí muži přijeli řádit do Zlína z Částkova. Vychytané.cz. [Online] 14. 2. 2011. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4279. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podnapili-muzi-prijeli-radit-do-Zlina-z-Castkova
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 18:49