Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Akrobatická skupina Chebejet vystoupí ve Zlíně!

Percipio exhibition se každým dnem blíží a organizátoři poodhalují kulturní program, ve kterém si zajisté každý divák najde to své.
Přidat na Facebook
Již 9. března v 19 hodin máte možnost se ve Velkém kině účastnit velkolepé show, kde se pobavíte a také pomůžete těm, kteří to potřebují. Asi největší hvězdou programu bude desetičlenná skupina s názvem Chebejet, kterou veřejnost zná z televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Akrobaté pocházejí z Prahy a z Jihlavy. Než se formace stala mediálně známou, věnovala se na závodní úrovni především akrobatické gymnastice (hand to hand acrobatics).

„Nastávají nám teď rušné dva měsíce, kdy se budou střídat exhibice, mezinárodní soutěže v akrobacii a vystupování v divadelní inscenaci na Nové scéně Národního divadla,“ přiblížil program skupiny Chebejet její člen Lukáš Macháček. „Do Zlína se všichni těší, prozatím to bude asi nejvzdálenější město od rodiště Chebejetu, kde budeme vystupovat, a navíc naše první charitativní akce. Výjezd bereme jako prima výlet s náročným, ale zábavným večerem.“Dalším významným hostem Percipio exhibition je vokální skupina Voxtet. Sestava působí na hudební scéně již od roku 1998. Založená byla Martinem Mikešem a v současnosti má šest členů, kteří pocházejí z Vysočiny. Aby se dostálo názvu, nesmí chybět další skvělé pohybové číslo – o to se postará taneční studio FREE DANCE z Prostějova. Ve Zlíně předvedou ukázku výrazového tance.

„Velmi důležitým závěrem akce bude samotná dražba. Modelky ozdobené šperky z dílen studentů výtvarných oborů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně přijdou až k divákům a ti pak budou mít dostatek času si jednotlivé kousky prohlédnout a popřípadě si nějaký originální doplněk odnést domů,“ doplnila ještě program hlavní manažerka Andrea Bradáčová.

Vydražené peníze organizátoři věnují Canisterapeutickému centru ve Zlíně. Součástí večera bude také živá ukázka práce Canisterapeutického centra. Celá akce se uskuteční za podpory Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 25. 2. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Akrobatická skupina Chebejet vystoupí ve Zlíně!. Vychytané.cz. [Online] 25. 2. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4276. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Akrobaticka-skupina-Chebejet-vystoupi-ve-Zline!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 10:55