Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V sobotu si v Dance Academy Prague by Yemi A.D. zatančíte zadarmo!

Dance Academy Prague oslavuje své první narozeniny otevřenými workshopy pro veřejnost
Přidat na Facebook
Taneční studio Dance Academy Prague by Yemi A.D. oslaví 26. února první rok své existence. Progresivní taneční studio Dance Academy Prague, jejímž heslem je „Milujeme tanec“, vás okouzlí svým moderním přístupem k tanci. Neúnavně drží krok se světovými tanečními trendy a díky širokému spektru nabízených tanečních lekcí umožňuje každému nalézt svůj vlastní taneční styl a objevit tak lásku k tanci.

První narozeniny oslaví studio formou tanečních workshopů,které budou po celý den narozenin zdarma přístupné široké veřejnosti. Na narozeninové lekce se může přijít podívat každý, úplní začátečníci i ti, kdo už s tancem mají zkušenosti, mohou bezplatně vyzkoušet různé taneční styly i lektory. Večer se pak uskuteční párty pro veřejnost, přátele DAPu a zvané osobnosti ze světa showbussinesu, které milují tanec stejně jako všichni studenti Dance Academy Prague.

Narozeniny oslaví například i Ben Cristovao a elitní taneční skupina JAD Dance Company, kteří v Dance Academy Prague vystoupí s tanečním programem.
Během oslav narozenin návštěvníci mohou zakoupit vstupy na běžné kurzy pořádané tanečním studiem v letním semestru se slevou 10%.

Navštivte workshopy a zjistěte, který taneční styl vám sedí

Taneční workshopy, které se budou konat během celého narozeninového dne bezplatně pro širokou veřejnost, umožní návštěvníkům netradiční formou se seznámit s kurzy a tanečními styly, které studio nabízí. Během otevřených lekcí mohou poznat lektory a vyzkoušet i tance, které by jinak nezkusili. Studio nabídne otevřené lekce kids street, zumby, bboyingu, jazz fusion, new style, mtv style, dancehall, ladies style, street jam a kickbox, všechny lekce můžete vyzkoušet naprosto bezplatně.

Pokud Vás neláká hned se vydat na parket, můžete se přijít jen podívat na nové prostory a způsob výuky, nebo pochytit pár základních kroků. Ať už s tancem máte zkušenosti nebo jste začátečník v Dance Academy Prague můžete být bez obav. Jejich základní heslo “Milujeme tanec” je prý to jediné na čem při hodině záleží. Rozvrh jednotlivých lekcí najdete na konci této tiskové zpávy a také na www.danceacademy.czPárty, která se nezapomíná

Studio DAP navštívilo za uplynulý rok mnoho známých osobností, které si ho zamilovali. Tanečnící nenapodobitelné pop ikony Lady GaGa si přišli se studenty DAPu zatančit v rámci otevřeného workshopu během jejich zastávky v Praze v rámci celosvětového turné. Taneční vystoupení zde nacvičovali Karel Gott nebo top modelka Simona Krainová. I své první narozeniny oslaví DAP ve hvězdné společnosti. Tanečnímu studiu DAP pogratuluji k výročí v jedinečném videu i další známé osobnosti.

Finalista Československé Superstar Ben Cristovao narozeniny oslaví tanečním vystoupením v prostorách Dance Academy Prague. Těšit se náštěvníci mohou také na vystoupení současných studentů a lektorů, nebo na DJ Nobody listen, který ve večerních hodinách navodí tu správnou party atmosféru pro oslavy.

Dance Academy Prague vstupuje do druhého roku své existence v novém

Za první rok své existence si studio vybudovalo pověst respektovaného tanečního studia, která svým studentům nabízí atraktivní kurzy různých stylů. Ve studiu působí lektoři z mnoha zemí světa, například z Brazílie, Japonska, USA, nebo Slovenska. Dance Academy Prague navíc nabízí i styly tance, které vás jinde v ČR nenaučí. Zakladatelem studia je přední český tanečník a choreograf Yemi A. D., který zde sám trénuje a vyučuje.

Studio před nedávnem prošlo kompletní rekonstrukcí a nabízí proto naprosto moderní taneční prostor odpovídající všem požadavkům i profesionálních tanečníků. Pokud jste nikdy kouzlo tance nevyzkoušeli, nyní k tomu máte jedinečnou příležitost. Na narozeninové workshopy můžou přijít všichni, kteří milují tanec, podívat se, nebo zkusit některou lekci se základy daného tanečního stylu.

Program tanečních workshopů k oslavě prvních narozenin Dance Acedemy Prague 26.2. 2011:

Sál 1
14:00 kids street
14:45 jazz fusion
15:30 MTV style
16:15 dancehall
17:00 street jam
17:45 zumba

Sál 1
14:00 zumba
14:45 bboying
15:30 new style
16:15 ladies style
17:00 kickbox

Večerní program tanečních vystoupení a oslav:

19:00 exhibice studentů a lektorů
19:30 narozeninový dort
19:45 Ben Cristovao a JAD DC
20:00 DJ Nobody listen – party

Více informací o studiu a programu naleznete na www.danceacademy.czMissquire
(Michaela Chovancová)
pátek 25. 2. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. V sobotu si v Dance Academy Prague by Yemi A.D. zatančíte zadarmo!. Vychytané.cz. [Online] 25. 2. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4274. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-sobotu-si-v-Dance-Academy-Prague-by-Yemi-A.D.-zatancite-zadarmo!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:50