Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mladí podnikatelé nadchli Zlínský kraj

Chcete začít podnikat? A víte o tom, že je zde obecně prospěšná společnost, která vám s tím může pomoci? Víc v článku!
Přidat na Facebook
Dlouho očekávaný projekt, který byl oficiálně spuštěn na počátku ledna, si rychle získává oblibu široké veřejnosti díky petsrým činnostem „Největší úspěchy zaznamenáváme s členy Akademie mladých podnikatelů, kde se snažíme ukazovat možnosti řešení a poskytovat rady, které jsou pro začínající podnikatele nesmírně cenné. Z tohoto důvodu se projekt těší největšímu zájmu u živnostníků , kteří právě dosáhli plnoletosti. Přínos je ale oboustranný, nám se u konkrétního řešení dostává jiného úhlu pohledu, což je nesmírně zajímavé a poučné, “ uvedl manager projektu Aleš Durďák.

Mezi další aktivity Mladých podnikatelů dále patří pořádání vzdělávacích, kulturních, sportovních a společensky prospěšných akcí a workshopů, určených široké veřejnosti, finanční podpora podnikatelských záměrů v rámci Akademie mladých podnikatelů nebo například zajiťování firemních stáží či finančních odměn pro vybrané členy.


„Naším primárním záměrem je dlouhodobá spolupráce se studenty středních a vysokých škol, kteří chtějí v budoucnu podnikat. Pevně věříme, že každý člověk může zrealizovat svůj dětský sen v každém věku,“ dodal Filip Turecký, věnující se poradenským záležitostem u této společnosti.
O přínosu Mladých podnikatelů se například mohl přesvědčit 18 letý student Vojtěch Kusák, jehož podnitelský záměr je nyní ve fázi realizace. „ Určitě jsem rád, že jsem dostal možnost uskutečnit svůj projekt, protože sám bych to pravděpodobně nevzládl,“ dodáva student třetího ročníku průmyslové školy v Uherském Hradišti.


Získat nové zkušenosti nebo se třeba jen seznámit s podobně smýšlejícími lidmi můžete také i Vy. Stačí se informovat na emailové adrese info@mladipodnikatele.cz nebo přímo na oficiálních stránkách www.mladipodnikatele.cz .

zdroj: TZ Mladí podnikatelé, Aleš Durďák
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 24. 2. 2011 08:00
Prachař, Štěpán. 2011. Mladí podnikatelé nadchli Zlínský kraj. Vychytané.cz. [Online] 24. 2. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4271. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mladi-podnikatele-nadchli-Zlinsky-kraj
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:08