Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Open Air Festival už zná další jména zahraničních hvězd

Svým fanouškům je prozradí 9. března
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Další salva velkých jmen už je připravena. Open Air Festival zná jména svých hvězd z kytarové i taneční scény. Oficiálně je prozradí za dva týdny. Fanoušci by ale měli zpozornět ještě předtím, protože festivalové vstupenky budou držet svou stávající předprodejovou cenu 880 korun už jen týden. Členové O2 Extra Klubu mohou využít výhodu 1+1 vstupenka zdarma, lístek na multikulturní akci je tak v přepočtu vyjde na pouhých 440 korun. “Abyste se na festival naladili už v současných mrazivých dnech, můžete si poslechnout třeba čerstvě vydané remixy na oba stávající headlinery - The Chemical Brothers i Goose,” radí manažerka festivalu Marie Marková. “Remixy vypustili v půlce února Bloody Beetroots v rámci kompilace “Best of... Remixes” a jsou k poslechu třeba na Youtube a k dostání na serveru Beatport,” dodává.

Goose a The Chemical Brothers na jedné kompilaci
Co mají společného dva headlineři Open Air Festivalu 2011? Goose i Chemical Brothers jsou kapely, které hýří taneční energií a jejicho show nenechá nikoho v klidu. Teď se obě kapely ale dokonce ocitají i na jedné desce. Vše díky Bloody Beetroots, kteří si vzali na paškál mimo jiné dvě skladby Goose (Can’t Stop Me Now a Black Gloves) a jednu “chemickou” (Dissolve). Všechny tři hitovky zremixovali do vlastní podoby, která odpovídá stylu Bloody Beetroots. Mimochodem, parta Bloody Beetroots, dosáhla v roce 2008 se svým Cornelius EP mezi 100 nejprodávanějších mezinárodních skladeb na iTunes.

První indicie k odhalení dalších festivalových kapel
Open Air Festival chce své fanoušky překvapit 9. března uvedením hned několika velkých jmen naráz. “Můžeme si zahrát takovou menší hru - schválně zkuste uhodnout, které interprety pro vás chystáme. A první indicie - alespoň jednu z kapel jste u nás ještě neměli šanci slyšet,” dodává Michal.

Kreativní soutěž aneb pojeďte na hory s festivalem
Už jen tento týden je možné přihlásit se do soutěže o pobyt pro dvě osoby v O2 pokoji v hotelu Eden v Herlíkovicích. Pro výhru stačí jen špetka tvořivosti a foťák nebo kamera. Na web stačí nahrát obrázek nebo video na téma “co všechno jsem schopný udělat pro týdenní dovolenou na horách zdarma.” Nejlepší duo čeká výlet s permicemi a polopenzí od 11. do 18. března.
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 23. 2. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Open Air Festival už zná další jména zahraničních hvězd. Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2011. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4268. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Open-Air-Festival-uz-zna-dalsi-jmena-zahranicnich-hvezd
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 06:51