Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

RAVE ON! 2

Ty jsi ještě neslyšel(a) o nadupaném mejdanu jménem Rave On!??
Přidat na Facebook
Rave On! Tě nejen Roztančí a Atakuje svou elektronickou sílou, na své si přijdeš i pokud jsi milovník Vizuálních projekcí, určitě Ti dodá Energii a díky některým tvrdým beatům možná částečně Ohluchneš, ale rozhodně nezažiješ Nudu!! A protože se jedná již o jeho druhé pokračování, tak si to všechno vynásob dvěma! Teď by sis měl(a) říct: „Rave On! 2? Tam nesmím chybět!!“

Ačkoli Vám někteří zúčastnění prvního (z možná mnoha) Rave On(ů) budou neustále tvrdit, že na akci vlastně vůbec nevystupovali, Rave On sklidil nadšené ohlasy a to nejen z řad Slavičínské electro mládeže! Proto se pořadatelé rozhodli pozvat do relativně nově zrekonstruovaného A-clubu další známé i neznáme djs a připravit pro své „fanoušky“ nezapomenutelnou akci! Na Rave On! 2 určitě zavítejte, pokud máte chuť zažít pořádnou jízdu, chcete-li se seznámit s aktuálními trendy i pokud byste rádi podpořili mladé a nadějné djs.

Jedním z největších úlovků pořadatelů je dj a v poslední době též úspěšný pořadatel
dMIT.RY. Jak již napovídá přezdívka, dMIT.RY se na české klubové taneční scéně usadil před více než čtyřmi lety po příchodu z Ruska. Za tak krátkou dobu toho stihl opravdu hodně – spolupracoval s předními českými hudebními servery, střihl se i nějakou tu spolupráci se zahraničními kolegy a (spolu)založil oblíbené elektro parties – Heatbeats, Plastique Goes Elastique a aktuální Neo Violence v klubu Central Station, kterou čeká zřejmě slibná budoucnost, jelikož již teď si tam odehráli svá skvělá vystoupení takové kapacity jako Kanji Kinetic nebo polská senzace PL Funky. DMIT.RY si ve svém setu pro posluchače vždy připraví něco nového a čerstvého a v jeho stylu můžeme najít jak baile funk, bassline/fidget, house, electro stejně jako třeba dubstep. Aneb můžeme se těšit na opravdovou jízdu – řekněme si to upřímně, Rusové se vždy uměli bavit!

Jako stylový protipól se může jevit brněnský dj Ibe, jehož inspirace vychází především z indie kytarové scény. Djingu se věnuje již přes deset let, v jejichž průběhu vystupoval v mnoha domácích klubech i na festivalech. Ibe zůstává věrný brněnské scéně – je členem smečky Electronic Bitches pořádající v brněnském klubu Perpetuum party Shuk`n`denc, jeho vlastní rezidentní nocí je pak indieelectro party London Calling v taktéž brněnském klubu Mersey. Místní jej mohou znát také díky kapele Voodooyoudo, ve které působí na postu zpěváka a baskytaristy a která již ve Slavičíně před několika lety vystupovala. Výběrem tracků nezapře svou rockovou duši a ve vlnách "kytarového" electra a příbuzných stylů se cítí jako ryba ve vodě. IBE vystoupí ve společném setu s Astrobojem!

Velkým otazníkem večera zůstávají PAKO DJs – dj Papioil z JZD a Kotlyk z Pohon.cz, kteří společně vystoupí teprve potřetí. Oba jsou známí svou stylovou pestrostí a jejich divoké sety bývají vrcholem každého mejdanu. Co si na nás přichystají tentokrát?

Další vystupující Zlatomil - v současnosti jej s největší pravděpodobností naleznete v
nedalekých Luhačovicích, nebo v Hodoníně - o sobě tvrdí, že jeho rozpětí hudebního vkusu je širší než kdejaký vinohrad, což vzhledem k jeho jihomoravském původu svědčí o mnohém! Připravte se na prakticky na cokoliv, jen ne na nudu!

Line-up doplní rezident akce Rave On, dj známý především ve Slavičíně a jeho okolí, nadějný
Styrax. Ač mlád, tak se již na své pažbě chlubí několika většími zářezy. A znáte to, mladí většinou oplývají odvahou, kreativitou a snahou vstřebat i nejnovější hudební trendy! A tak se jeho styl pohybuje na pomezí electra, basslinu a fidgetu.

Stejně jako minule Rave On nabídne nejen zážitek pro vaše sluchové ústrojí, potěší i vizuální
část, které se opět ujal vj EFA, jehož tentokrát doplní vj KBCZ.

Různorodější přehlídku účinkujících za velmi dostupnou cenu (pouhých 60 Kč) v blízkém
okolí hned tak nenajdete! Navíc nový A-club je znám velmi příjemnými cenami na baru (Absinth i veškeré druhy whisky za 30 Kč)! Jinými slovy, na 12. 3. 2011 si již nic dalšího neplánujte a možná raději ani na následující den, protože Rave On! 2 Vás rozhodně sejme!

Těší se na Vás Rave On! Crew

Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 20. 2. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. RAVE ON! 2. Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2011. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4261. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/RAVE-ON!-2
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 22:35